Як можна підтягнути груди ?

pidtyanuty-grudyГруди жінки – це потужний символ краси, який здатний притягнути увагу будь-якого перехожого чоловіка. І багато я думаю, задаються рано чи пізно таким питанням, а як можна підтягнути груди ? Якщо вас це зараз цікавить, значить, ви потрапили за адресою. Думаю, що будь-яка дівчина чи жінка хоче, щоб її грудей виглядали гідно, підтягнуто і красиво облягали сексуальні кофтинки, декольте і сукні з відкритими вирізами.

Сьогодні в Інтернеті, та й по телевізору ви можете почути купу оголошень, в яких пропонують збільшити, зменшити або підтягти груди. Рекламують все, що не лінь від таблеток до сиропів, від пластики до впровадження імплантатів і навіть операції. Але давайте подивимося на це з іншого боку, чи можна обійтися без реклами і інших втручань. У мене є пара хитреньких способів, за допомогою яких ви дізнаєтеся, як можна підтягнути груди здорово.

Давайте розглянемо, як можна підтягнути великі груди.

1. За рахунок сорочки.

Є такі блузки сорочкового покрою (шиття), вони не застібаються біля шиї. Раджу вам придбати саме такі моделі сорочок, так як вони застібаються трохи нижче шиї. Також раджу вам для досягнення максимального ефекту такого роду сорочки, але з вертикальними смужками. Вони будуть надавати вашій грудей і фігурі в загальному стрункий і підтягнутий вигляд.

2. За рахунок декольте півколом.

Щоб підкреслити свій силует стрункості, легкості і легкості раджу вам вдягати сукні або ще що з широким і глибоким декольте. Тут є один секрет. Подібного роду декольте має горизонтальну лінію, яке ділить на дві рівні частини вашу грудну клітку, цим ви зменшите, і підтягніть обсяг своїх грудей. Такий одяг буде сидіти на вас красиво, але пам’ятайте, якщо у вас великі груди, то будь-які обтягуючі талію речі, особливо пошиті із стрейча вам не підійдуть, так як в них ваша груди можуть здаватися обвислі. Давайте далі розглянемо, як можна підтягнути груди іншими способами.

3. За рахунок ароматних тунік. Туніки з запахом.

Якщо ви щаслива володарка великих грудей, то підтягнути їх можна за рахунок ароматних блузок – тунік з запахом. За допомогою їх технології крою, ви зможете з легкістю підкреслити грудей і додати їм струнку форму. Один секрет. Якщо ви будите купувати саме такий вид тунік, то раджу вам брати блузку з драпіруванням по всій зоні нижнього краю, цим ви зможете надати своїй грудей пропорційність.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...