Як мотивувати себе, щоб працювати ефективно?

Як мотивувати себе, щоб працювати ефективно?Як організувати робочий процес і налаштуватися не просто працювати, а працювати ефективно? Як не пропустити усі дедлайни і при цьому не згоріти на роботі? Як залишити час і сили на себе і сім’ю? Наші поради допоможуть вам налаштуватися на позитивний робочий лад.

Організація себе

Якщо перед вами стоїть величезна і складна задача, ви можете почати з неї. Бажано взятися за це з ранку, коли наш біологічний годинник сприяє швидкій роботі мозку, і ви ще не встигли втомитися за день. Якщо така робота ніяк не клеїться, почніть з невеликих і нескладних завдань. Це допоможе вникнути поступово. Вирішивши пару нескладних справ, до вас прийдуть натхнення і сили для більш складних. Так можна закінчити будь-який, навіть самий складний проект в стислі терміни.

Чим себе мотивувати

Не всі люди отримують постійне задоволення від роботи. У будь-якій, навіть самій цікавій професії є рутинні речі, які вимотують. А спілкуючись з постійним потоком цікавих людей починаєш втомлюватися і від них. Головне, чого ми вам бажаємо, це любити свою роботу. Будь то бухгалтерські цифри або дизайн модної сумки. Чим би ви не займалися, намагайтеся робити це краще за всіх і найкращим чином. Якщо ваша робота, стосунки в колективі або заробітна плата не влаштовують, не бійтеся і сміливо міняйте її, пробуйте нове. Не перебувайте там, де ваш труд і вашу особистість не цінують. Щоб підняти рівень свого прагнення до роботи, намагайтеся себе заохотити. Пообіцяйте купити собі нове плаття з зарплати, і не дивлячись ні на що, виконайте це. Також можете собі пообіцяти похід в улюблене кафе чи в кіно, як тільки завершите проект. Подібні речі дійсно окриляють.

Жити не для того, щоб працювати

Пам’ятайте, що потрібно зберігати гармонію. Ми живемо для того, щоб жити, а не працювати. Якщо робоча атмосфера вас пригнічує, шукайте собі фріланс, летіть зимувати в теплі краї, або переїжджайте з міста. Якщо в розслабленій домашній обстановці вам не працюється, потрібен соціум і дрес-код, працюйте в офісі. Словом, вам вирішувати, як вам жити і як працювати. Робіть те, що комфортно саме для вас. І не забувайте про справи для себе. Виходьте на пробіжку вранці перед роботою, займайтеся йогою, відвідуйте спортзал або басейн. Це зарядить бадьорістю на весь день, додасть сил. Якщо вам до роботи треба їхати в забитій до відмови маршрутці, штовхатися і лаятися, вийдіть трохи раніше і прогуляйтесь пішки. У метро беріть з собою цікаву книгу. Якщо на роботі втомилися і багато справ, не намагайтеся встигнути все ще і вдома. Завжди є речі, які можна замінити – купити або передоручити.  Частіше обіймайте своїх близьких і розмовляйте з ними. Пам’ятайте, для чого і кого ви живете. Тоді все, в тому числі і завал на роботі, буде в радість.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...