Як мотивувати чоловіка більше часу проводити з дітьми?

Як мотивувати чоловіка більше часу проводити з дітьми?

Якщо тато постійно пропадає на роботі, в сім’ї рано чи пізно настає конфлікт. Звичайно, з одного боку чоловік-трудоголік це велика перевага, але ось чому мама замінює дітям батьківське виховання – питання?

Підтримка

Звичайно, ситуації бувають різні. Але найголовніше, це довіра, вважають психологи. Мама сама повинна довіряти батькові, це буде відчувати і дитина. Адже багато татусів, бачачи як вередує малюк, просто не знають що з ним робити.

У такій ситуації важливе правило для мами: не критикувати! Багатьом батькам часто не вистачає підтримки. Тому варто хвалити не тільки сина або дочку за успіхи, а й чоловіка. Підтримка і щире захоплення успіхами коханого створюватиме доброчинну атмосферу в сім’ї.

Тому для початку залишайте тата з дитиною на короткий час, цього буде достатньо. Головне, щоб у тата після спільно проведеного часу з малюком, було відчуття, що він впорався з поставленим завданням.

Насправді, багато чоловіків вміють робити все: готувати, прибирати, змінювати памперс, тільки іноді не демонструють свої здібності, так як у них немає бажання. А бажання з’являється, коли є визнання, похвала і підтримка.

Розподіл обов’язків

Також важливо розподілити обов’язки і чільною роллю в сім’ї поступитися татові. Якщо чоловік хоче бути авторитетом для дитини, необхідно, щоб дитина бачила тата «в справі». Як тато з ним грає, як тато робить йому зауваження (краще, якщо мама з татом в цей момент згодна), як тато хвалить його за його досягнення.

Важливо запам’ятати: заробляти гроші або купувати іграшки – це не виховання.

У міру дорослішання дітей, тато сам може вибрати тут модель поведінки, яка ближче йому та синові або дочці. Можливо, їм подобається разом ходити на риболовлю, ремонтувати шафку або табуретку, плавати в басейні або грати в футбол. Мамі залишається тільки вітати і заохочувати всі дії чоловіка.

Мотивація

А також важливо нагадувати татові: як син або дочка його люблять, як чекають, як нудьгують, що тільки з татом так сміються (грають, займаються). А адже здебільшого так і є. За статистикою, час проведений з татом, дітям запам’ятовується надовго.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...