Як ми вибираємо один одного?

Як ми вибираємо один одногоЯк ми вибираємо один одного? Ти ніколи не замислювалася, чому твоє серце б’ється частіше, якщо в поле зору потрапляє високий, блакитноокий блондин, а смаглявий, мускулистий брюнет залишив тебе байдужою? Ти спробуєш відповісти поетичними словами: “Прийшла любов”, але скептики-біологи заперечать тобі: “Увімкнувся механізм природного відбору”.

І в цих безжально скептичних словах біологів є частка істини. Погодься, найчастіше, не відчуваючи природного потягу до чоловіка, навіть самому прекрасному на думку твоїх подруг, ти не можеш змусити себе полюбити його, бути з ним разом. Поети впевнені, що ми вибираємо партнерів серцем, а біологи доповнюють: “Не тільки серцем, а усім організмом”. І вибір цей проходить по природному закону статевого тяжіння.

Для того щоб зрозуміти суть цього закону, звернемося до вишукувань філософів, які розшифровують формулу даного закону так: “Для взаємного з’єднання істот різної статі, потрібні дві особини протилежної статі, абсолютно досконалі, але розділені в індивідуумі в різних поєднаннях”. Це хитромудре формулювання, всього лише, означає, що якщо жінка брюнетка – вона шукає блондина, струнка – любить фактурних чоловіків, жіночна – мужніх. Ось, саме так, чоловік і жінка в парі доповнюють один одного, компенсуючи недоліки партнера своїми достоїнствами.

Якщо, з якихось причин, партнери в парі не підходять один одному ідеально, тобто не доповнюють один одного, таке положення може привести до зрад, коли на боці будуть шукатися відсутні якості.

Статевий смак, тобто передбачуваний набір якостей бажаного партнера, супроводжує людину все життя, не змінюючись. Це можна простежити, якщо порівняти всіх обранців або обраниць людини протягом життя. У них, обов’язково, буде щось спільне.

Вміючи застосовувати закон статевого тяжіння на практиці, знайти свою другу половину набагато легше. Тобі, всього лише, варто закрити очі, і представити свого нового знайомого. Чи збуджує він у тебе еротичні фантазії? Ні? Не варто вмовляти себе, мовляв, стерпится, злюбиться. Краще не витрачати час даремно, а пошукати підходящу собі людину.

А щоб тобі було зовсім просто, оглянь себе в дзеркало. Американські психологи, кілька десятиліть тому, виявили зв’язок між чоловічим характером і типом жіночої фігури, що привертає даного чоловіка. Якщо у тебе повні груди і вузькі стегна, твій чоловік упевнений у собі, але готовий до серйозних стосунків, швидше, після тридцяти, тому що такі чоловіки відчайдушні гуляки в юності. Якщо твоє тіло має хлоп’ячі, незграбні форми, то твій чоловік схильний до аскетизму, працьовитий, чи не егоїстичний. Він оточить тебе турботою і ласкою, але, швидше за все, главою сім’ї будеш саме ти. Якщо ти, отака, Пампушка з ямочками на щоках, то твій чоловік веселий хлопець, який обожнює вечірки і компанії. Він не знає що таке дисципліна, тому часто змінює місця роботи.

Отже, перший тип чоловіків варто пошукати в банках і офісах великих фірм, на скачках, корпоративах, в дорогих круїзах, другий, швидше за все, мешкає в бібліотеці, архіві, заштатній конторі, оздоровчому санаторії, ну а третій, як ти вже зрозуміла, в нічному клубі, барі, на дискотеці.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...