Як красиво зустріти дружину з пологового будинку

Як красиво зустріти дружину з пологового будинкуДля того, що б у люблячої один одного пари з’явилася дитина, жінці доведеться пережити складний дев’ятимісячний період виношування дитини і болючий часто процес пологів. Тому справжній чоловік просто зобов’язаний продемонструвати своїй «половинці» вдячність, подяку і запевнення в любові до неї і новонародженому. Дуже погано, якщо радість новоспеченого тата виявляється лише тим, що він влаштовує з цього приводу грандіозну багатоденну пиятику з приятелями. Слід розуміти, що чоловіки, які замислюються про те, як красиво зустріти дружину з пологового будинку, закладають фундамент міцної надалі родини. Адже, як би не говорила недавня породілля про свою байдужість до сюрпризів і церемонії і про бажання всього лише швидше опинитися вдома, будь-яка жінка в глибині душі бажає опинитися в центрі урочистостей з нагоди виписки з пологового будинку.

Перше свято в житті дитини

Коли мамі дозволяють залишити медичний заклад з новонародженим, більшість тат вперше близько знайомляться зі своєю дитиною. Тому більшість з них знаходяться в радісному хвилюванні, намагаються влаштувати пишну церемонію першого виходу в світ свого малюка. Але потрібно розуміти, що чоловічок у віці декількох днів від народження нічого не запам’ятає і не зможе зрозуміти. Тому всі ці атрибути «дитячого свята», такі, як клоуни, ростові ляльки чи дресировані тварини, найкраще приберегти на ті дні народження, коли дитина вже зможе їх оцінити.

За зовнішніми атрибутами свята не варто забувати про побутові питання

Перш, ніж думати про оригінальні сценарії зустрічі дружини з пологового будинку, слід підготувати все необхідне для комфортного перебування мами і малюка вдома. Тато зобов’язаний купити все для дитини, починаючи від ліжечка і закінчуючи необхідною кількістю підгузників, довіряючись в цьому питанні порад дружини або своєї матері. Є в наших широтах традиція при виписці дитини з пологового будинку дарувати персоналу солодощі в знак подяки за прийняті пологи, тому потрібно не забути їх купити. Житло до приїзду малюка потрібно ретельно вимити, провітрити і укомплектувати всім необхідним для народившої. А також не зайвим буде придбати повітряні кульки і прикрасити квартиру ними.

Проявити фантазію буде не зайвим

В умовах капіталізму, що розвивається в багатьох більш менш великих населених пунктах стали з’являтися фірми, які надають послуги в організації будь-яких свят та урочистостей. Співробітники таких компаній знають, як красиво зустріти дружину з пологового будинку, тому вони за певну суму зможуть все підготувати самі.

Але справжні чоловіки неприхильники таких стандартних рішень, тому новоспечені тата проявляють незвичайну вправність і винахідливість. Найбільш банальним способом є напис на асфальті під вікнами пологового будинку зі словами «Спасибі за сина / дочку». Дуже часто бурхлива в душі тата радість знаходить свій вихід в організації салюту в момент виписки коханої. Але робити це категорично не рекомендується, адже в цей момент за стінами лікувального закладу знаходяться інші ще не народили матусі, які можуть від гучного звуку отримати стрес.

Приклади оригінальних способів зустріти маму і малюка:

  1. прикрасити місце перед виходом з пологового будинку кулями, плакатами і безліччю квітів
  2. влаштувати за допомогою друзів танцювальний флеш-моб
  3. запросити до пологового будинку оркестр (музика не повинна бути гучною)
  4. прочитати вірші власного твору
  5. встановити по шляху проходження біг-борди з привітаннями
  6. приїхати за дружиною і дитиною на дуже оригінальному транспортному засобі
  7. запросити на привітання «зірок»

Поділитися в...

Вас може зацікавити...