Як його зацікавити

225Правильне спілкування з хлопцем дає ключ до продовження відносин, і переходу на новий рівень. Якщо чоловікові з тобою ні про що поговорити, то він вмить втрачає до твоєї персони інтерес, навряд він захоче зустрітися ще раз. Щоб зрозуміти, як говорити і про що, постарайтся дізнатися, що він є, чим захоплюється, що любить. Так ти зможеш підібрати відповідні теми для розмови, бажано підготуватися наперед, почитай літературу по темі, що цікавить його.

Будь позитивною і веселою – такі люди всім подобаються. І не забувай усміхатися, приємна усмішка допоможе уникнути напруги в розмові. У жодному випадку не заламуй руки, не схрещуй їх на грудях, не нервуй і не напружуйся. Розслабся і поводься спокійно. Підкресли одне-два його яскравих позитивних якості, цього буде досить, не прагніть обсипати чоловіка компліментами.

Під час бесіди дивися тільки на нього, очі в очі, не ховай погляд – дивлячись убік, ти даєш зрозуміти, що він тобі не цікавий, а можливо і неприємний. Прагни спілкуватися на його мові, користуючись його словами, так ти даси чоловіку зрозуміти, що ви схожі.

У розмові називай хлопця по імені, йому буде приємно, що ти його запам’ятала, це підкреслить твою пошану до нього. Якщо ви тільки познайомилися, і ти забула, як його звуть, краще запитай, нічого страшного від цього не трапиться.

Тепер окремо про те, про що говорити з чоловіком. Прагни вибирати теми, якими він хворий, але для цього тобі треба в них розбиратися. Не обов’язково знати все досконально, навіть краще, якщо тобі буде не все відомо. Запитай у нього щось по темі, уточнюй – йому буде тільки приємно, що тобі небайдужі його знання.

Віддай ініціативу розмови співбесіднику: звичайно, так він може піти від теми, до якої ти підготувалася, і тоді розмова стане напруженою. Не мовчи, якщо так все-таки трапиться, скажи, що тобі це не знайомо. Саме так ти покажеш свою ненав’язливість, чоловік зрозуміє, що тебе так просто не зацікавити. Якщо ж чоловік попросить розповісти про себе, не забувайся, пару головних акцентів і все. Розмову про себе починай з далека.

Звичайно, можна ще говорити на невизначені теми, по настрою, тільки без вульгарностей і інтимних подробиць, при першому спілкуванні це ні до чого. Говори на загальновідомі теми, жіночі плітки для цього не підійдуть. Головне щоб розмова була невимушеною, тоді ти зрозумієш, що чоловіка цікавить. А коли він побачить, що тобі з ним цікаво, то сам почне під тебе налаштовуватися.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...