Як його одружити на собі

Як його одружити на собіБагато дівчат хочуть вийти заміж швидше, адже, роки йдуть, а шанси на вдалий союз зменшуються з кожною хвилиною. Тому представниці прекрасної статі все частіше замислюються над тим, як одружити на собі хлопця? Тим більше що молоде покоління чоловіків стало вельми нерішучим, а в деяких випадках ще і дуже розбірливим. Причина тому проста, жінок у декілька разів більше, ніж чоловіків. В результаті одружувати на собі хлопця стає все важче і складніше.

Для того, щоб одружити на собі хлопця, сучасним дівчатам доводиться йти на масу жертв, у тому числі і розлучатися з великими грошовими сумами. По-перше, потрібно ретельно доглядати за собою, вдаючись до різних косметичних і пластичних методів. А по-друге, вчитися правильному поводженню з сильною половиною. Причому деякі пані беруть навіть спеціальні уроки. Варто відзначити, що багато дівчат теж прискіпливо ставляться до потенційних женихів. Ті, що володіють найпривабливішою зовнішністю, що вписується в стандарти, не дивитимуться на непривабливих і малозабезпечених молодих людей. Вони віддадуть перевагу багатим і м’язистим хлопцям, хай на пошуки кандидата в чоловіки піде час.

Тут ще роль грає верховенство і можливість багато заробляти. Які б пріоритети в суспільстві не існували, чоловік все одно залишається годувальником сім’ї, який вносить в сумісне життя велику частину матеріального доходу. Коли жінка більше заробляє, то чоловік відчуває себе, що називається не в своїй тарілці. Хоча, є такі хлопці, яких цілком влаштовує високе положенні дружини. Як одружити на собі хлопця? Дане питання стоїть гостро, якщо пані не має яких-небудь достоїнств в зовнішності або фінансовому плані. У таких випадках говорять, що взяти хлопця нічим. За статистикою, дійсно, багато дівчат з недоліками часто залишаються наодинці.

Саме в цій категорії жінок йде активна боротьба за місце поряд з другою половинкою. Тому на їх плечі лягає велике навантаження, коли вони починають шукати партнера для серйозних відносин. Тут одним макіяжем не обійдешся, хлопці розглядатимуть претендентку на руку і серце з усіх боків. Виняток становлять деякі моменти, при яких чоловік неозоро закоханий. Поки відчувається непереборна тяга до партнерки, можна одружувати на собі хлопця. Надалі неминуче наступить спад в спілкуванні, втрачається новизна, і відбувається зіткнення побутових і матеріальних інтересів, а також назовні виходять всі шкідливі звички. Завжди важко вирішити, чи є яка-небудь конкретна людина коханням всього життя.

Проте перше, що повинна пам’ятати дівчина, це не виявляти свого бажання одружити на собі хлопця. Скласти вдалу партію мріє кожна персона, тому варто приберігати при собі подібні вислови, оскільки це може відлякати кавалера. Хорошим прикладом служить періодична і незначна згадка про майбутніх дітей і взагалі сумісне мешкання. Починаючи з малого, можна досягти дуже багато чого. У будь-якому випадку жінка повинна бути тим самим важелем, який грамотно натискає на чоловічі достоїнства, повертаючи його увагу в свою кращу сторону. Крім того, чоловіку не варто суперечити, і йти на відкритий конфлікт. Простіше згодитися, а потім поступово прищепити йому іншу думку. Ображатися теж ні до чого. Якщо хлопець дивиться футбол, а дівчина хоче насолодитися романтичним серіалом, йому потрібно поступитися, але не вводити це за правило. Краще встановити і розмежувати час проглядання передач для обох.

Чи потрібен взагалі штамп в паспорті? Всі плюси цивільного браку.

Джерело: www.sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...