ЯК ІМ’Я ВПЛИВАЄ НА ДОЛЮ ЛЮДИНИ: РОЗКРИВАЄМО СЕКРЕТИ

Ім’я – це не просто набір букв, воно закладає в людині певне призначення, якого необхідно дотримуватися протягом усього життя. Як же ім’я впливає на долю людини?

Сучасні батьки не надають значення імені, яким називають дитину, спираються лише на власні переваги або милозвучність. Але в кожному імені закладений особливий психологічний код, не випадково Заратустра вважав, що ім’я, подібно ключу, може відкрити про людину найпотаємніші знання. Даючи ім’я дитині, батьки беруть на себе величезну відповідальність, адже, як корабель назвеш, так він і попливе.

Які бувають імена?

Напевно ви зустрічали людей, яким подобається їх ім’я і вони носять його з задоволенням. А є й ті, які не сприймають своє ім’я і зайвий раз не хочуть вимовляти його вголос. Також є люди з нейтральними іменами, які не суперечать сутності свого господаря.

Прямого впливу на долю ім’я, звичайно ж немає, але воно програмує людину і впливає на її характер. Правильне ім’я здатне допомогти людині досягти в житті більшого, вона відчуває себе комфортніше і впевненіше в житті.

Мода на імена

У будь-який час існує мода на певні імена. Напевно в школі разом з вами навчалося кілька Саш в класі, тому що в ті часи ім’я Олександр було дуже популярним. Кілька років тому були топовими імена Єва, Максим, зараз на піку популярності Марк, Злата та інші.

З популярними іменами пов’язаний цікавий факт: чим більш поширене ім’я, тим менше в людині проявляються пов’язані з ім’ям психологічні якості. Відбувається ефект знеособлення, і втрачається якість і індивідуальність імені.

Зараз рідко зустрінеш Сергія, Колю або Іру, але саме ці імена, зважаючи на свою непопулярність і рідкість в наш час, можуть принести дитині удачу і допомогти стати яскравою особистістю. Люди з рідкісними іменами здатні багато чого досягти, але можуть розраховувати лише на свої власні сили.

Коли ім’я не підходить

Іноді трапляється так, що ім’я зовсім не підходить людині і суперечить її характеру, вона відчуває себе незручно з ним, їй неприємне звернення на ім’я. Часто сторонні люди називають таких людей іншими іменами, начебто випадково, мотивуючи це тим, що справжнє ім’я не підходить людині.

Напевно, ви знаєте багато дивовижних історій про те, як змінювалося життя відомих людей, після того, як вони брали собі псевдонім. Тому іноді зміна імені не просто дивна примха, а вимушена необхідність.

Як вибрати правильне ім’я для дитини

Щоб не помилитися з ім’ям для новонародженого, потрібно враховувати його знак Зодіаку і характер, який, швидше за все, буде мати дитина. А потім порівняти це все з характеристиками обраного імені. Ще один варіант, це вимовляти імена вголос вже народженому немовляті і, почувши своє, воно неодмінно відреагує, спробуйте!

Грецькі імена

Олександр, Олексій, Анатолій, Андрій, Артем, Георгій, Денис, Дмитро, Євген, Леонід, Микита, Микола, Петро, ​​Степан, Пилип, Алла, Анастасія, Вероніка, Катерина, Олена, Зінаїда, Зоя, Ірина, Ксенія, Лариса, Лідія, Майя, Раїса, Софія, Тетяна всі ці імена походять від еллінської культури. Носії цих імен все життя живуть на контрастах і роблять вічний вибір між добром і злом. Ці люди комунікабельні, допитливі, вони дуже оптимістичні і життєлюбні. Ідеальна сфера діяльності для людей з грецькими іменами – журналістика, мовна сфера, торгівля, письменницькі таланти.

Слід уникати таких рис як хитрість, злодійство, обман, плагіат.

Римські імена

Імена Антон, Валентин, Валерій, Ігнатій, Інокентій, Костянтин, Максим, Марк, Мартін, Павло, Роман, Сергій, Фелікс, Антоніна, Діана, Клавдія, Клара, Марина, Наталія, Нонна, Регіна, Юлія належать римській культурі.

Таке ім’я програмує людей на постійну боротьбу і дисципліну, вони активні діячі, які часто для досягнення результату здатні виявляти силу, агресію і навіть жорстокість. Ці люди живуть за суворими правилами і режимом, інакше відчувають себе не в своїй тарілці. Вони одинаки по життю, так як їм дуже проблематично знайти правильного партнера по життю. Також вони рідко проходять спокусу грошима і сексом.

Слід уникати таких рис як хитрість і спритність.

Біблійні імена

Данило, Єфрем, Іван, Ілля, Матвій, Михайло, Яків, Анна, Діна, Єва, Єлизавета, Марія, Тамара – це імена з іудейської традиції.

У біблійних іменах закладена глибока віра і фаталізм. Часто такі люди відмовляються брати на себе відповідальність, у всьому покладаючись на Всевишнього, це дуже таємничі натури, вони завжди тримають дистанцію і вважають за краще залишатися в тіні.

Слід уникати таких рис як хитрість, маскування, паразитування.

Слов’янські імена

Богдан, Борис, Володимир, Владислав, Всеволод, Всеслав, В’ячеслав, Любомир, Мирослав, Мстислав, Ростислав, Світозар, Святослав, Станіслав, Ярослав, Віра, Влада, Лада, Любов, Людмила, Мілана, Надія, Рада, Світлана всі вони належать до групи слов’янських імен.

Носіям цих імен властиві непередбачуваність, старанність характеру і поведінки, часто в останній момент вони можуть змінити свою думку і вчинити зовсім не так як планували. Якщо життя не склалося, такі люди часто опускають руки і пускають все на самоплив, не прагнучи щось змінити чи виправити.

Слід уникати таких рис як лінь, гордість, зловживання алкоголем.

Скандинавські імена

Ігор, Олег, Ольга ці та інші скандинавські імена відносяться до етносу північних народів.

Це жорсткі і стримані люди, вони цілеспрямовані, вперті, часто діють на догоду чужим інтересам, забуваючи про свої.

Слід уникати таких рис як деспотизм, гординя, нетерпимість, надмірна емоційність.

Перські імена

Вадим, Кирило, Рустам, Дарина, Роксана відносяться до групи перських імен.

Основна мета цих людей – бути поміченими. Якщо вони не знаходяться в центрі уваги і пошани, то дуже болісно реагують і «гаснуть». А ось якщо їх помітили, вони досить щедрі і вдячні, здатні проявити благородство і допомогти іншим людям. Називати таким ім’ям дитину можна лише тим батькам, які зможуть забезпечити їй публічність і рівень життя гідний царської особи, так як вони аристократи в душі. Інакше, не знайшовши виходу своїх потреб, вони замкнуться і обростуть комплексами.

Слід уникати марнославства.

Західноєвропейські імена

Альберт, Генріх, Роберт, Едуард, Ернест, Жанна, Ізольда, Луїза, Емма відносяться до групи західноєвропейських імен.

Носії таких імен трохи відсторонені, вони дипломатично підходять до вирішення будь-якого питання і суб’єктивно оцінюють те, що відбувається. Вони стежать за модою, прагнуть підтримувати інтерес до своєї персони і хочуть добре влаштуватися життя. Саме серед носіїв західноєвропейських імен найбільшу кількість інтелектуалів і богеми.

Слід уникати таких рис характеру як подвійність, схильність до інтриг.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...