Як фліртувати з чоловіком?

Як фліртувати з чоловікомПід англійським словом “флірт” мається на увазі легке залицяння, що привертає увагу кокетство, романтична приємна любовна гра між чоловіком і жінкою за допомогою загравань, поглядів, слів і як би ненавмисних доторків. Сексуальне забарвлення флірту між чоловіком і жінкою безсумнівне, але дуже часто для сучасних людей воно не має продовження в ліжку, а залишається просто грою. І як у будь-якій грі у флірті є свої секрети і багато жінок постійно шукають їх, коли хочуть дізнатися відповідь на питання: як фліртувати з чоловіком?
Мистецтво флірту розвивалося з давніх часів. До нього готувались з використанням пахощів, і засобів для посилення блиску очей, застосовувані ще царицею Клеопатрою, затягнуті корсети і мистецтво дражливої гри з віялом, що дозволяє то показувати, то ховати, обличчя та очі. Згадайте епізод з відомої оперети Штрауса “Летюча миша”, де мати вчить двох вже дорослих дочок “пускати бісики” і правильно фліртувати з чоловіками.
Але флірт ніколи не був тільки жіночою прерогативою. З давніх пір чоловіки співали під вікном серенади, говорили компліменти, дарували жінкам квіти з надушеними записочками, а в купецькому середовищі задаровували вподобану дівчину пряниками і цукерками. Але саме жінки намагаються оволодіти всіма секретами цієї любовної гри і фліртувати з чоловіками “однією лівою” …
Якщо вам сподобався чоловік, у вас гарний настрій і хочеться з ним для початку просто пофліртувати, якщо ви обожнюєте захоплені погляди, посмішки, п’янкий стукіт свого серця – не відмовляйте собі в цій чудовій грі! Постарайтеся зловити його погляд, повільно проведіть рожевим язичком по своїх губах, подивіться прямо в очі і подаруйте йому багатообіцяючу посмішку – гарантовано його серце заб’ється частіше. Якщо він знову обернеться, щоб розглянути вас уважніше – значить “є контакт!” – У нього з’явився інтерес і ви можете приступати до флірту. Коли він підійде для того, щоб з вами познайомитися, ваш голос повинен звучати загадково, низько, з хриплуватими сексуальними нотами, він повинен відчути, як ви прекрасні. Його повинен вразити чуттєвий таємничий аромат звабливих парфумів типу CHARME. Хочете більше фліртувати з чоловіками – постарайтеся заздалегідь одягтися незвично, адже чоловікам подобаються яскраві, що виділяються з сірої маси жінки. Використовуйте аксесуари – оберніть навколо голови найтонший сріблястий шарф, одягніть легке намисто і тонкі браслети, – тут вже намічений вами об’єкт встояти не зможе.
Фліртуючи з чоловіком, нагніться, поправляючи серветку на столику перед ним – дайте йому заглянути в виріз вашого плаття, торкніться його стегном – і він вже не зможе думати про вечерю. Як би випадково доторкніться до його руки- відчули електричний розряд? Якщо ви в кафе або на вечірці – наступним етапом нехай буде білий танець, який дозволить продемонструвати вашу красиву сексуальну фігуру і заінтригувати його своєю розмовою, яку найкраще продовжити за столом, ставлячи питання про нього, як можна щиріше захоплюючись його розповіддю, показуючи, що вам не чуже почуття гумору. При цьому поменше розповідайте про себе, створюючи ауру таємничості – адже чоловіків завжди тягне до загадкової незнайомки. Будьте різною – змінюючи силу і слабкість, грайливість і холодну неприступність, заворожуйте чоловіка і змушуйте ламати голову, вгадуючи, яка ви насправді.
Кокетуючи, подумайте, про яке завершення вечора ви мрієте? Пофліртували, доставили собі задоволення, підвищили свою самооцінку – і все? Або Ви дійсно хочете продовження знайомства – адже об’єкт вашого флірту напевно сприйняв вашу поведінку як запрошення до подальших сексуальних відносин. Але це вирішувати тільки Вам!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...