Як дожити до золотого весілля: 10 порад для щасливого сімейного життя

як дожити до золотого весілляСучасними психологами були проведені дослідження в сімейних парах, які прожили багато років у щасливому гармонійному шлюбі. У цій статті я хочу поділитися з вами результатами даних досліджень, які, можливо, допоможуть і вам створити або зберегти сім’ю, налагодити спокійні і мирні відносини в будинку, стати щасливим подружжям і життєрадісними батьками, і нарешті дожити до золотого весілля.

10 порад для щасливого сімейного життя:

1. Сон в один і той же час. Дуже важливо, щоб обоє з подружжя підбудовувалися під ритм життя один одного. Щасливі сімейні пари зазвичай лягають спати в один і той же час, уникаючи спокус заснути пізніше. Крім того, дотримуючись такої рекомендації, можливо навчитися не тільки підлаштовуватися під свого супутника, але і значно поліпшити свій режим дня. Пам’ятайте, що лікарі радять засипати не пізніше, 22.00 і вставати зранку не пізніше 7.00

2. Загальні інтереси і захоплення. Як відомо, букетно-квітковий період проходить дуже швидко, пристрасть згасає, після чого відносини або гаснуть, або стають міцнішими. А що може зробити відносини міцніше? Звичайно ж, спільні інтереси. Важливо, щоб і чоловік, і дружина отримували справжнє спільне задоволення, не примушуючи себе до радощів силою.

3. Йти по життю рука об руку. Щасливе подружжя навіть на прогулянках йдуть поряд один з одним, не обганяючи і не плентаючись ззаду. Це також дуже важливий момент. Адже як ідеш у повсякденному житті, так і будеш рухатися в прийдешньому. І ще обов’язково тримайте свого супутника за руку, навіть якщо ви прожили разом десятки років. Немає нічого прекраснішого, спостерігати, як літні парочки мило йдуть за ручку, підтримуючи один одного і насолоджуючись моментом.

4. Прощення і довіра один до одного. Ніколи не потрібно загострювати увагу на старих сварках. Краще намагайтеся приймати коханого чи кохану з усіма їх промахами й недоліками. Вчіться їх прощати. Це важливіше, ніж щосили вкладати своє розуміння питання в голову чоловіка. Пам’ятайте, що у неї або у нього є свій світогляд.

5. Шукайте плюси. Щасливі пари шукають одне в одному гідності і роблять на них акцент. Якщо бажаєте дожити до золотого весілля, фокусуйте свою увагу на позитивних якостях супутника або супутниці. Не витрачайте час на пошук недоліків і на обдумування їх. Краще своєю любов’ю і прийняттям загладьте гострі кути неприємної ситуації.

6. Обійми при зустрічі. Вчені довели, що під час обіймів у подружжя виробляється гормон, який допомагає перемогти депресивний настрій. Щасливі пари при зустрічі завжди обіймають один одного, ніжно притискаючись і щиро радіючи побачення.

7. Частіше говоріть про любов. Прекрасно піднімають настрій розмови про любов, ласкаві й ніжні слова, які вимовлені коханим або коханою з самого ранку. Такий позитивний настрій допоможе подолати всі побутові клопоти і притягне удачу на прийдешній день

8. Побажання “на добраніч”. Якщо ви хочете жити в щасті і злагоді зі своєю другою половинкою, обов’язково бажайте їй “на добраніч”. Такі теплі і щирі слова на ніч здатні творити чудеса. Якщо навіть ви засмучені, не забувайте зробити це своїм приємним ритуалом. Тоді ваш сон і сон вашого партнера будуть міцними і сприяють розвитку вашої родини у вірному напрямку. Конфлікти залишаться в минулий день, а новий день наповнитися посмішками і радістю.

 9. Шукайте причину в собі. Яка б сварка не відбулася, неправильно звинувачувати в ній тільки свого партнера. Пам’ятайте, що світ навколо вас і всі його події створюєте ви самі – свідомо чи несвідомо. Шукайте причину в собі, займайтеся саморозвитком. Змінюючи себе в кращу сторону, ви зможете досягти найуспішніших результатів у сімейному житті.

10. Хваліть і захоплюйтеся коханою людиною. Завжди цікавтеся настроєм коханого або коханої. Не забувайте дякувати його або її за хороші вчинки і просто за те, що ви разом. Захоплюйтеся своєю другою половинкою наодинці й у присутності інших людей. Нехай ваше серце завжди буде відкрито всьому найкращому, що є в дружині. Хваліть і захоплюйтеся коханою людиною.

Пам’ятайте, що сімейне життя – це грандіозний труд, який здатний принести найсмачніші і стиглі плоди. Нехай ваше сімейне життя наповниться щастям, гармонією і благополуччям. Любіть і розумійте один одного, щоб не сталося!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...