Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

Як допомогти своєму тілу: 10 порад

zdorrovjeА ви знаєте, як допомогти своєму тілу, якщо раптом у вас затерпла рука, якщо ви страшенно боїтеся уколів, або якщо вночі вас мучить печія? Не знаєте? Тоді читайте статтю і будьте завжди напоготові! 

  1. У вас закладений ніс? Язиком сильно впріться у піднебіння, а потім натисніть пальцем на точку між бровами. Після такої маніпуляції закладеність почне проходити через 20 секунд.
  2. Вам погано чути, що вам говорять? Поверніться до джерела звука правим вухом, воно краще розрізняє мову, а от якщо ви прислухаєтеся до тихої мелодії, краще повернутися лівим вухом — воно краще розрізняє музичні тони.
  3. Якщо ви боїтеся уколів, під час введення голки кашляйте! Під час кашлю в організмі відбувається раптове короткочасне підвищення артеріального тиску, і больові рецептори тимчасово пригнічуються.
  4. Якщо у вас лоскоче або першить у горлі. Подряпайте або потріть своє вухо. Справа в тому, що коли стимулюють вушні нерви, в горлі з’являється м’язовий спазм, який полегшує даний стан.
  5. Якщо вночі вам дошкуляє печія. Радимо спати на лівому боці, в такому положенні шлунок найменше страждає від підвищених кислот.
  6. Швидка допомога при зубному болю. На тильній стороні руки, у V- подібній перегородці, яка знаходиться між вказівним і великим пальцем, розітріть кубик льоду, це допоможе заблокувати больові сигнали, які посилає мозок.
  7. Обпекли палець? Якщо прикладете лід – обов’язково з’явиться пухир, тому краще доторкнутися ураженим місцем до пальця іншої руки або до мочки вуха, це допоможе стабілізувати температуру обпеченої шкіри.
  8. Якщо після пробіжки коле в боку. Видихайте повітря, коли наступаєте на ліву ногу, таким чином ви знімете навантаження на печінку, яка в свою чергу не буде тиснути на діафрагму. Неприємні відчуття зникнуть.
  9. Підвищене серцебиття? Подуйте на великий палець – це злегка сповільнить серцеву діяльність.
  10. Якщо затерпла рука. При такому стані досить покрутити головою в різні боки — і «життя» повернеться до руки протягом 60 секунд!
Exit mobile version