Як допомогти дитині в спеку

Як допомогти дитині в спекуВлітку, коли пече сонце, дорослим дуже важко, але необхідно задуматися також про дітей. Як бути з дитиною в спеку? Що зробити, коли дитині жарко? Як допомогти малюкові в спеку?

Якщо малюк новонароджений, то при температурі 30 градусів і вище на вулиці робити нічого. Необхідно завісити вікна, розвісити по квартирі намочені холодною водою рушники. Намочені рушники допомагають охолоджувати повітря, а завішені вікна не дадуть сонячному світлу нагрівати кімнату. При сильній спеці так само не рекомендується сушити випрану білизну, так як випаровування від порошку або кондиціонера можуть викликати алергію.

В час спеки малюкам важко ще через сухе повітря, тому рекомендується зволожувати повітря. Якщо в зволожувач повітря, в відділення для води насипати кубики льоду, то зволожувач буде ще і охолоджувати повітря. Так само, для полегшення і усунення спеки в квартирі можна скористатися підлоговим вентилятором і охолодити температуру приблизно до 22 градусів. При цьому в кімнаті не повинно бути дитини.

На прогулянки необхідно виходити вранці між 8 і 11 годинами саме в цей час земля встигла охолонути за ніч і листя на деревах подарує свіжість і прохолоду. У спекотну пору для прогулянок необхідно вибирати тінисті, зелені парки і сади.

Вдома найкраще знімати памперс, в жарку погоду він може викликати попрілості на шкірі дитини. Намагайтеся тримати дитину в мінімальному одязі і частіше влаштовувати повітряні ванни.

Що необхідно робити, якщо дитині жарко? В першу чергу, необхідно багато пити. Якщо ви годуєте грудьми, частіше прикладайте малюка до грудей для насичення. Якщо дитина на штучному вигодовуванні, то необхідно давати воду, можна додавати соки.

Якщо є можливість, то купайте малюка частіше, найкраще приготувати ванночку з температурою води близько 35 градусів. Тим самим ви охолодите розпаленого малюка і змиєте з шкіри липкий піт, тим самим шкіра дитини почне дихати і йому стане легше. Можна додавати трави і спеціальні дитячі відвари.

Якщо спека застала вас в автомобілі, завішуйте вікна сонячної сторони, включайте кондиціонер і направляйте струмінь на стелю, відкриваючи вікна, не влаштовуйте протягів. Кожні годину – півтори влаштовуйте зупинку і виходьте з автомобіля на повітря, по можливості в лісовій місцевості. Не залишайте дитину в машині – вона може отримати тепловий удар.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...