Як доглядати за рудим волоссям?

Як доглядати за рудим волоссям

Натуральне руде волосся можна зустріти набагато рідше, ніж темне або світле, але це не означає, що за ним не потрібний особливий догляд! Дуже важливо брати до уваги особливості рудого волосся, щоб захистити його природну красу і блиск. Адже палаючий рудий потребує щоденного догляду і турботи!

Не існує шампунів і засобів по догляду, призначених для рудого волосся. «Саме тому рудоволосим дівчатам краще всього обирати засоби по догляду, виходячи з типу волосся, а не їх кольору. Я часто раджу вибирати шампуні з хною, так як вони дозволяють вигідно підкреслити відтінок вашого волосся. Такі шампуні містять лише невеликий відсоток хни, що набагато безпечніше для вашого волосся. Адже чиста хна може створити такий вигляд, який буде далеким від натурального. Пам’ятайте, що сонячні промені дозволяють рудому волоссю розкрити свій потенціал кольору».

Руде волосся частіше за інше виділяється великим об’ємом та пишнотою, тому його досить складно дисциплінувати в порівнянні з темним або світлим волоссям. «Тому такий важливий ретельний догляд за волоссям, який ви можете забезпечити регулярним використанням маски для густого волосся». Правда, укладка волосся багато в чому залежить від обраної вами стрижки. «Руді дівчата зазвичай вважають за краще залишати волосся спадаючим на плечі природним чином. Якщо ж вони вирішують випрямити пасма, це досить непросте завдання: вам обов’язково потрібно використовувати захисні засоби, адже ефективно впливати на густе волосся можна тільки при високих температурах. Дуже важливо, щоб стан вашого волосся не зіпсувався ». Для цього наносіть термозахисний спрей з розгладжувальним ефектом на вологі пасма, щоб захистити їх від впливу високих температур праски для випрямлення волосся.

Якщо ви бажаєте надати волоссю більше блиску і тим самим акцентувати увагу на відтінку волосся «ви можете записатися в салон краси, щоб підібрати процедуру, яка освіжить колір вашого волосся. У домашніх умовах використовуйте шампунь Насичений колір. Уникайте занадто сильних засобів по догляду за волоссям, які можуть змінити їх тип. Щоб підтримувати натуральний колір волосся, набагато практичніше буде вибрати відповідний шампунь, ніж підфарбовувати пасма. Шампунь не змінить стан вашого волосся, тому що при митті голови не відбувається ніякої хімічної реакції ».

Поділитися в...

Вас може зацікавити...