Як дізнатися стать дитини по крові

Як дізнатися стать дитини по кровіХлопчик чи дівчинка? Саме таким питанням мучаться майбутні батьки в очікуванні поповнення в родині. Якщо ви хочете знати, кого чекаєте, але у вас не минуло ще й половини терміну вагітності, ви можете спробувати поворожити на своїй власній крові.

Інструкція:

  1. Одна з основних методик називається “нова кров”. Доведено: кров у чоловіків змінюється раз на 4 роки, у жінок раз в 3 Тепер рахуйте, чия оновлювалася останньою. Якщо татова – чекайте хлопчика. Якщо мамина – дівчинку. Хоча в цьому методі потрібно враховувати, якщо були якісь операції, пов’язані з оновленням крові, наприклад, переливання. З поправкою на ці показники і потрібно розраховувати. Крім цього бажано ще знати і місяць зачаття.
  2. Якщо визначати по групі крові, то тут складніше. Так, наприклад, у батьків з першою групою крові повинна народитися дівчинка. Друга група у матері і батька – теж дівчинка. Третя у того і в іншого – хлопчик. Четверта – теж саме. З іншими треба дивитися по сполучуваності. Так, наприклад, у матерів з 4 групою крові майже завжди народжуються хлопчики. Дівчинка буде тільки, якщо у батька 2 група крові. У жінок з третьою групою теж, в основному, хлопчики. Дівчинку очікувати можуть тільки в поєднанні з батьком з першою групою. Перша і друга 50 на 50 хлопчиків і дівчаток.
  3. Звичайно, більш точним методом визначення статі дитини вважається УЗД. А найточнішим – пологи. Але чому б під час вагітності не розважити себе, намагаючись вгадати, хто ж у тебе народиться. Адже так цікаво буде перевірити свої підрахунки насправді.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...