Як давати кропову воду новонародженому

укропна водаШлунково-кишковий тракт новонародженої дитини тільки починає звикати до мікрофлори, присутньої в навколишньому світі. Через незрілість травної системи часто в перші місяці життя діти страждають від здуття і кольок. Один з препаратів, що полегшують стан малюка, – це кропова вода, набагато більш доступна, ніж дорогі аптечні препарати. Застосовувати її досить просто.

Перед тим, як давати укропну воду, потрібно зуміти її правильно приготувати. Звичайний садовий кріп для цього не підходить, так як справляється з коліками тільки фенхель. Його можна без зусиль придбати в аптеці. Маса рослинних препаратів, наявних у продажу, також включають до свого складу фенхель. Якщо врахувати, що коштують вони досить дорого, має сенс спробувати допомогти дитині самостійно.

Приготування укропної води займає півгодини. Для цього пара грам подрібненого фенхеля заливається склянкою окропу і заварюється 20-30 хвилин. Потім відвар проціджують через марлю, і після охолодження він готовий до вживання.
Укропну воду можна давати дитині в чистому вигляді з ложки або ж додавати в молоко або суміш. Перший час доза не перевищує чайної ложки тричі на день. Так як в більшості випадків коліки починаються після вечірніх і нічних годувань, необхідно розрахувати дозу так, щоб кропова вода в них обов’язково була присутня.
Якщо у дитини немає алергічної реакції, то поступово кількість можна збільшити до 5-6 ложок в день, даючи кроповий настій під час кожного годування. Незважаючи на натуральність складу, висип може з’являтися і після прийому кропу.
Найкраще готувати кожен день свіжу порцію укропної води, хоча протягом кількох днів її можна зберігати в холодильнику.
Не варто розраховувати на те, що даний засіб універсально і підійде кожній дитині. Якщо через 15-20 хвилин після прийому укропної води полегшення не спостерігається, можливо, фенхель малюкові не підходить. Коли після першого застосування кропу результат відсутній, має сенс ще пару днів поспостерігати за реакцією дитини на препарат. Можливо, що кропова вода для новонароджених подіє не відразу. В іншому випадку необхідно підшукувати інший засіб, що допомагає при здутті живота, і містить у своєму складі інші компоненти.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...