• Без категорії

Як чистити кисті і спонж для макіяжу: Інструкція

Як чистити кисті для макіяжуЯкщо водні процедури з кистями і спонжем для макіяжу не входять в твою beauty-рутину – це вірна ознака, що пора щось змінювати.

Коли в останній раз ти очищала свої кисті від залишків косметичної продукції та бруду? Якщо це було минулого тижня, то ми можемо тебе тільки привітати. А от якщо ти не пам’ятаєш навіть приблизно, коли востаннє дбала про своїх улюблениць, то це вже поганий знак.

Пам’ятай, що справа не стільки в догляді за станом твого beauty-арсеналу, скільки в шкоді, яку приносять брудні кисті твоїй шкірі. Так, однією з причин висипань і чорних крапок якраз таки і є відсутність правильного підходу до гігієни. У ворсі скупчується шкірний жир, бактерії і мікроби, бруд і залишки косметики. Все це в надлишку потрапляє на твою шкіру.

Як чистити кисті для макіяжу:

У мисочку налий теплої води і додай трохи дитячого шампуню. Опусти в рідину кисті і злегкаповоди ними навколо. Змий залишки мильного розчину в проточній воді.

Як чистити спонж для макіяжу:

Для очищення спонжа прекрасно підійде звичайне мило. Намочи косметичну губку у воді, потім намиль її і акуратно потри. Змий піну в теплій воді і ретельно вичав спонж.

Після цих процедур постели на столі декілька паперових рушників і розклади на них кисті і спонж, щоб вони висохли. Найкраще проводити чистку ввечері, щоб за ніч все висохло.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...