Як часто займатися сексом, щоб позбутися зайвої ваги?

секс і фігура

Одним з найпоширеніших міфів, є той, що секс корисний для схуднення, а значить, покращує фігуру (жіночу, мається на увазі, швидше за все).

Погодьтеся, якщо займатися сексом довго і в хорошому темпі, часто міняючи пози (наприклад, місіонерська навпаки позиція – “вершниця”), то втомлюєшся настільки, як ніби провів час в тренажерному залі. Звичайно, більше втомлюється той, хто активніше рухається (або той хто активніше використовує певні товари з інтернет-секс шопу E-SEX.COM.UA). Але думка про те, що секс допомагає схуднути – вельми помилкова. Чому?

Підраховано, що під час оргазму, який триває в середньому до 20 секунд, людина втрачає 2 кілокалорії. Від початку статевого акту до отримання оргазму втрачається близько 114 кілокалорій, якщо обидва партнери готові до сексу, і близько 275 кілокалорій, якщо один з партнерів «не розігрітий». Але найчастіше при регулярному статевому акті втрата калорій невисока – від 20 до 100 кілокалорій.

Звідки прийшли дані, що людина втрачає 200 кілокалорій за один статевий акт, ніхто точно не знає. Велика втрата енергії залежить від екстремальності ситуації, тобто чим екстремальнішими і незвичнішими є умови для проведення статевого акту, тим більше калорій втрачається.

Прискорене дихання під час сексу спалює всього 5 кілокалорій, потіння – 8 кілокалорій, збудження від погладжування – 10 кілокалорій. Щодо оргазму можна додати, що якщо жінка відчуває два оргазму поспіль, вона втрачає всього 14 кілокалорій, а чоловік після двох еякуляцій втрачає 21 кілокалорію. Підрахунки ці вельми сумнівні і можуть бути неточними.

Щоб зрозуміти, наскільки багато чи мало ми втрачаємо енергії під час сексу, наведемо «харчові» приклади: 200 кілокалорій – це 28 г вершкового масла, або 30-35 г горіхів, або 35 г бекону, або 3 яйця, або половина шоколадної плитки «Снікерс», або 50 г твердого сиру середньої жирності, або півлітрова кружка пива, або стакан яблучного соку і т.д.

Як бачите, з їжею ми отримуємо набагато більше енергії, ніж можемо втратити її під час сексу. Тепер порахуйте, скільки разів на день потрібно займатися сексом, щоб скинути зайву вагу, яка напевно виражається декількома кілограмами, а не просто грамами. Мінімум 5-7 разів на день! При такій частоті сексу, якщо не підкріплюватися їжею, звичайно, можна втратити кілька кілограмів за тиждень-два. А далі? А далі вже й сексу не захочеться …

Виникло таке твердження після того, як дуже популярний журнал «Men’s Health» опублікував статтю, що «ліжко – це найкращий тренажер для фізичних вправ, коли-небуть придуманий людством». Цікаво, що втрату калорій, а значить кілограмів, пояснюють не так фізичними навантаженнями і роботою м’язів, як підвищенням рівня тестостерону в організмі. Але невже підвищення тестостерону настільки високе, що це різко підвищує обмін речовин (метаболізм) і спалює калорії?

Так, рівень тестостерону може незначно підвищуватися перед статевим актом і під час його, однак це підвищення короткочасне. Канадський психолог Сарі ван Андерс, який вивчав рівень тестостерону у жінок і чоловіків до і після статевого акту (цей учений присвятив дуже багато часу питанням рівня тестостерону у людей), у численних виступах та публікаціях 2006-2007 років стверджує, що навіть якщо рівень тестостерону може підвищуватися після сексу та інтимних стосунків, однак наскільки це підвищення корисно для жіночого організму, вчені не знають.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...