Як часто чоловікові потрібно відвідувати уролога?


Багато чоловіків навіть при явних симптомах ігнорують відвідування лікаря. Після стикаються з наслідками ігнорування захворювання, через що відразу ж біжать до лікаря. Але наслідки виявляються більш ніж серйозними. Тому через довге відкладання походу до фахівця ви ризикуєте втратити масу часу і коштів, і, найголовніше, здоров’я. Ні в якому разі для чоловіка не повинен бути уролог тим лікарем, до якого варто звертатися в останню чергу. Навіть якщо немає ніяких симптомів, не варто забувати про користь профілактики. На огляд багато часу витратити не доведеться. Але ви будете впевнені, що у вас в сечостатевій сфері все в порядку.

Багато хто переконаний, що уролог – це виключно той лікар, який перевіряє простату. Але чи знаєте ви, що обстеження у даного фахівця є ще профілактикою раку? І це одна з головних причин, чому потрібно знаходити час на лікаря.

«Не турбує, та й добре» – неправильний підхід, який залишився в наших голова у спадок від радянських часів. Більшість захворювань вдається погасити на ранній стадії без удару по статевому житті чоловіка.

Якщо з’явилися симптоми в плані статевих розладів, варто негайно записатися на прийом до лікаря. Також про проблеми в цій сфері говорить порушення сечовипускання, постійні або больові відчуття в зоні промежини. За таких симптомів без обстеження жоден лікар не зможе з точністю сказати, що саме є причиною проблеми. Це може бути як динамічно розвиваючийся простатит, так і пухлина, гіперплазія передміхурової залози.

Говорячи про молоде покоління, варто почати відвідувати фахівця в проміжок від вісімнадцяти до двадцяти років. УЗД передміхурової залози буде досить. Якщо ви старше сорока років, то щорічне відвідування уролога має бути обов’язковим. У більш ранньому віці доцільно йти до уролога, якщо ви помітили симптоми.

Огляду побоюватися не варто. Також багато часу процедура не займе. З вами поговорить лікар, задасть кілька навідних запитань, огляне зовнішні статеві органи. Також буде проведено дослідження простати. У деяких випадках є потреба в лабораторних дослідженнях аналізів. Під цими аналізами мається на увазі не тільки сеча і кров. Також потрібно буде зробити біохімічний аналіз крові з метою перевірки тестостерону. Може знадобитися дослідження секрету простати, еякуляту. Якщо проблем зі здоров’ям немає, навряд чи буде необхідність у спермограмі.

Звертатись можна як до лікарів з державних лікарень так і з приватних. Знайти приватного лікаря досить просто, у кожному місті спеціалістів більш ніж достатньо, головне йти за рекомендаціями знайомих. Наприклад, у Миколаєві гарну репутацію має лікар-уролог Смерницький В.С. до якого можна записатись навіть через його сайт https://www.urologist.com.ua/. Сподіваємось, що всі ми будемо ставитись бережно до свого здоров’я і старанно відвідуватимемо лікаря-уролога.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...