Як будувати стосунки: корисні поради

Як будувати стосунки корисні порадиКожна людина мріє зустріти свою половинку і жити з нею довго і щасливо до старості. Але проблеми у взаєминах можуть початися буквально після перших тижнів і місяців спілкування. Чому так відбувається і як вибудувати відносини між хлопцем і дівчиною, щоб вони доставляли задоволення обом партнерам?

Загальні поради

Якщо відносини не ладяться з самого початку, придивіться до свого обранця. Можливо, ви просто не підходите один одному через невідповідність темпераментів, вихованих з дитинства рис характеру або просто через відсутність любові між вами? Не потрібно зациклюватися на конкретній людині: якщо ви бачите, що він вам не підходить, зустрічатися тільки для того, щоб хтось був поруч, не має сенсу.

По міру розвитку відносин люди звикають один до одного і перестають цінувати дрібниці. Важливо не розучитися помічати навіть незначні, але вчинені з душею вчинки.

У відносинах важливо довіряти партнеру. Це не завжди просто, але підозри і ревнощі завжди руйнують любов. І хлопець, і дівчина повинні відчувати, що потрібні своїй половинці. Неможливо весь час перебувати разом, тому при відсутності впевненості у партнері сумніви обов’язково виникнуть. У цьому випадку слід відверто поговорити і дізнатися, наскільки вони обґрунтовані.

Терпимість і розуміння – основа довгих відносин. У кожної людини є свої недоліки, і краще на самому початку визначитися, чи готові ви прийняти їх. Якщо ви терпіти не можете непунктуальних людей, а ваш партнер постійно приїжджає на зустріч з вами із запізненням, у вас є два варіанти: або шукати іншу кандидатуру на роль коханої людини, або пробачити йому його невміння планувати час.

Не слід поспішати з сексом

Дуже багато відносини починаються з ліжка і закінчуються з неймовірною швидкістю. Якщо у вас немає спільних тем для розмови, ви по-різному проводите вільний час, то навіть повна божевільної пристрасті ніч не врятує відносини. Вам дуже скоро стане нудно.

У той же час сексуальні відносини між чоловіком і жінкою мають велике значення. Духовної єдності не буде достатньо для гармонійних відносин. Обговорюйте те, що вам подобається і не подобається в ліжку, експериментуйте і намагайтеся принести один одному задоволення.

Проводьте час разом

Спільні інтереси дають можливість розвивати відносини і приносити в них щось нове, а пережиті спільно емоції роблять життя пари яскравіше.

Але це не означає, що потрібно повністю відмовитися від своїх власних захоплень, повністю замінивши їх тими речами, які любить ваш партнер. Кожен має право на своє хобі, ви повинні поважати це право і можете розраховувати на таке ж ставлення до себе. Якщо ваші інтереси кардинально різняться, знайдіть те, чим вам хотілося б займатися разом.

Уникайте критики

Постійні спроби довести, що ви розумніші, приведуть до того, що ваш партнер перестане радитися з вами і цікавитися вашою думкою. Набагато важливіше навчитися делікатно підказувати можливе рішення проблеми і пропонувати допомогу, коли вона необхідна.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...