ЯК БОРОТИСЯ З СУХІСТЮ ШКІРИ ТА ТРІЩИНАМИ НА РУКАХ В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

З настанням холодів все більше людей стикаються з тим, що шкіра на руках висушується і тріскається, навіть якщо захищати руки рукавичками.

Взимку звичного догляду за руками, який підходить в іншу пору року, недостатньо. Шкіра страждає як від холоду, так і від висушеного повітря в приміщенні, що обігрівається, постійного миття водою з милом. Що робити, якщо ви зіткнулися з проблемою, коли шкіра рук суха і тріскається до крові?

  1. Купуйте густий і жирний крем

Крем потрібно наносити кілька разів на день, а не тільки на ніч. У його складі має бути масло какао, або масло ши, або бджолиний віск. Якщо у вас крем на водній основі, не можна наносити його на руки перед виходом на вулицю – це тільки погіршить ситуацію.

Також можна скористатися бальзамом для губ, наносячи його на найбільш роздратовані, сухі ділянки шкіри і тріщини. Його можна нанести, наприклад, коли ви сидите за комп’ютером або в будь-якій ситуації, коли верхня частина рук ні з чим не стикається. Якщо скористатися бальзамом кілька разів за день, то вже через 1-2 доби ви побачите помітне поліпшення стану шкіри.

  1. Захищайте свої руки під час домашніх справ

Якщо влітку ви могли дозволити собі мити посуд або робити прибирання без рукавичок, то зараз – ні в якому разі. Не можна піддавати і без того постраждалу шкіру додатковому висушуванню і дії хімії.

  1. Використовуйте стероїдний крем

Але краще не займатися самолікуванням і звернутися за призначенням такого крему до терапевта або дерматолога. Він додатково перевірить, чи дійсно проблеми зі шкірою рук у вас виникли тільки через холод – або це можуть бути ознаки інших шкірних захворювань.

  1. Використовуйте ванночки для загоєння ран

Вони також допоможуть зняти почервоніння і роздратування, швидше затягнути тріщини. Ванночку можна приготувати з відвару ромашки (1 ст.л. трави на 1 л води). Його потрібно охолодити до 40 градусів, перелити в широку миску і занурити кисті рук. Процедура повинна тривати не менше 15 хвилин. По завершенню намастіть руки кремом.

Також добре загоює рани морська сіль, вона ще й зміцнить ваші нігті. Для ванночки потрібно розчинити 1 ст.л. морської солі в 1 л гарячої води, додати 1 ст.л. оливкової олії. Коли вода охолоне до 40 градусів, занурте в неї руки на 15 хвилин.

  1. Підшкірні препарати

Це дієвий, але недешевий і болісний метод, який, до того ж, практикують не в кожному косметологічному кабінеті. Якщо жоден з вище перерахованих способів порятунку шкіри вам не допоміг, варто звернутися до косметолога для підшкірних ін’єкцій препаратів з гіалуроновою кислотою.

Зазвичай два сеанси процедури дають відчутний ефект на весь зимовий сезон: шкіра стає більш щільною, насиченою, шовковистою, м’якою, руки перестають хворіти на холоді. Препарати глибоко зволожують шкіру, відновлюють її. Однак уколів за один сеанс робиться багато – і не всі готові це терпіти.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...