Як боротися з проблемною шкірою в літній період

Як боротися з проблемною шкірою в літній періодУ спеку шкіра пітніє і її стан при неправильному догляді залишає бажати кращого. Так як перешкодити появі прищів влітку.

У спекотну погоду проблеми зі шкірою тільки посилюються: через пітливість пори засмічуються і з’являються прищі, з якими доводиться боротися.

Проблеми зі шкірою з’являються з тієї причини, що піт містить токсини і солі, і, залишаючись тривалий період на шкірі, провокує запальні процеси. Крім того, в спеку в повітрі накопичується смог і пил, що також є дратівливим чинником для шкіри обличчя.

У спеку важливо дотримуватися кількох важливих правил, і головне з них – не чіпати спітніле обличчя брудними руками.

До підбору літньої косметики по догляду потрібно підійти особливо серйозно. Дерматологи рекомендують відмовитися від косметики з щільною текстурою, яка сприяють забиванню пор. Відразу по приходу додому сонцезахисний крем необхідно змити теплою водою і зняти макіяж (це можна зробити також за допомогою міцелярної води).

Щоб позбутися від прищів влітку, старайся в спекотні дні не користуватися косметикою. Крім цього, потрібно необхідно регулярно мити кисті, які використовуються для нанесення пудри і рум’ян – влітку вони перетворюються в справжній розсадник мікробів.

Влітку проблеми зі шкірою особливо посилюються у тих, хто має жирний і змішаний тип шкіри, приділяє мало уваги очищенню, носить чуб (в цьому випадку висип може з’явитися на лобі).

Як позбутися від висипань в спеку: ТОП-5 порад

  1. Ніколи не відкладай вечірні процедури на ранок.
  2. Очищай шкіру якомога частіше. Носи з собою тонік або термальну воду і ватні диски.
  3. Користуйся сонцезахисними кремами для обличчя.
  4. Виключи скрабуючі засоби, вони є додатковим подразником.
  5. Частіше міняй рушники і постільну білизну.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...