• Без категорії

Я ти і вібратор

Я ти і вібраторУ цьому житті потрібно все спробувати", — сказала я собі, замовляючи вібратор по Інтернету. Врешті-решт, я доросла дівчинка і сама відповідає за свій оргазм. Я представляла, як займуся з ним "техно-мастурбацією", коли мій чоловік виїде в чергове відрядження.

Так чи інакше, найближчим часом мене чекало декілька несподіваних відкриттів…

Відкриття перше: він неживий

Ніхто, звичайно, не чекав, що вібратор цілуватиме мене в лоб або варитиме каву вранці, але не до такого ж ступеня. Узявши його в руки, я думала про що завгодно, тільки не про секс. Про те, що він такий весь… ем… гнучкий, що ним так і хочеться тріснути по чому-небудь, ну, наприклад, зі всієї сили по столу, або горіхи бити, м’ясо відбивати. Або дуже смішно було б використовувати два такі екземпляри замість барабанних паличок. Хі-хі… Спробувавши все-таки відвернутися від таких нееротичних фантазій, я стала думати про всякі ніжності, які відбуваються між статевозрілими особинами протилежної статі. А для того, щоб зміцнитися в намірах, включила відповідний фільм.

Відкриття друге: він холодний

А я дівчина дуже чутлива, для мене презерватив — вже випробування, з якого я рідко виходжу переможницею. Іншими словами, хочеш взнати, наскільки я артистично імітую оргазм? Займися зі мною сексом в презервативі. А тут таке… Силіконове, рожеве, схоже на іграшку з будиночка Барбі, тільки дуже велику… Пригадала, що в анотації до приладу написане, що зроблений вібратор з особливого матеріалу, з якого роблять одяг для американських астронавтів, киберсилікон називається. Обіцяли, що він зберігає тепло і… того… не відрізниш від справжнього. Так і є! Враховуючи, що вібратор холодний, те своє тепло він зберігає відмінно. Або може перед вживанням на нього потрібно дути, гріти в руках, обдати кип’ятком? Попереджати треба!

Відкриття третє: він великий

Тут, звичайно, я сама винувата. Очки розгорілися. О-о-о, 20 см, мрія будь-якої дівчини, навіть тієї, яка вважає, що розмір не важливий. Я теж вважаю, що розмір в сексі — питання другорядне, але адже тут інша справа, тут тебе ні в лоб не поцілують, ні по спинці не погладять. Залишаються голі факти: 20 см в довжину і сантиметрів 5 в діаметрі. Загалом, проблема номер раз: зробити так, щоб він до тебе увійшов, і це дійсно проблема. Проблема номер два: відсторонитися від думок про відчуття 14-річної діви, що стала жертвою насильника з величезний членом, і настроїтися на думці про приємний. Це приємно, приємно, приємно… Хай живе аутотренінг!

Відкриття четверте: він галасливий

Він до непристойності галасливий! По інтенсивності дзижчання дасть фору не тільки епілятору, але і пилососу. І, головне, осоружно так дзижчить, неначе знущається: ну-ну, давай, подивимося, як у тебе вийде з таким звуковим супроводом.

Відкриття п’яте: він незручний

Тримаєш його рукою… Ні тобі розслабитися, ні лягти зручніше. Хоча якщо розглядати цю зміну поз, де одна скованіше іншої, як зарядка, то чом би і ні, вуаля, новий вигляд — фітнес-еротика. Враховуючи, що ти сама керуєш процесом, відчуття такі неначе ти себе піддаєш якійсь медичній процедурі, ніби клізму робиш: вставила, почекала, витягнула. Тільки в інше місце. Ось цікаво, чому таких асоціацій не виникає під час мастурбації? Може, тому що руки не деренчать?

Відкриття шосте: він для реального сексу

Якщо вібратор "включається" третім в любовну гру між чоловіком і жінкою, то він стає зовсім навіть не зайвим. Представ, ранок. Дзвінок в двері. На порозі він — мій мачо. "У Пітері було дощове. Ой, а що це у тебе валяється на столі? Що? Вібратор?" Далі все як в порнофільмі.

Він, вона і маленький рожевий прилад. Чудно, що якщо поряд з тобою чоловік, до якого тебе тягне, як вилку до розетки, то якось і не напружує ні звук працюючого вібратора, ні його розмір, ні колір. "Хочеш подивитися, як я ним балувалася в твою відсутність? О-о-о, ми провели немало приємних хвилин (ха-ха, чом би не так!), поки тебе не було… І з чого це я вирішила, що ти будеш проти нього?" Ну, звичайно, я подумала, що ти подумаєш, що мені чогось не вистачає, а ти нічого такого не подумав.

Тому що велика дурість вважати, що чоловіки сприймають вібратори як "суперників" або що деренчить, 20-ти сантиметровий урок своїм сексуальним умінням. Ну, дійсно, який з нього суперник! Він же ні в лоб не поцілує, ні каву не зварить, ні спинку не погладить. Зате яке з нього доповнення до "обов’язкової програми"… Ммм…

Джерело: www.dvorec.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...