• Без категорії

Худнемо за допомогою ванни

Худнемо за допомогою ванниПерші згадки про застосування ванни дійшли до нас із древньої Індії. Ще в давнину люди використовували ванну для схуднення, лікування різноманітних хвороб як шкіри так і всього організму. У наш час прийом ванни більш гігієнічна процедура, ніж лікувальна, але це неправильно.

Вода – природний матеріал, який допомагає шкірі бути у здоровому стані, чистою і еластичною. Позбавлення від зайвої ваги за допомогою ванних відбувається завдяки проникненню в організм через шкіру корисних речовини. Найголовніше достоїнство трав’яних ванн полягає в піднятті загального тонусу шкіри і організму, очищення пір для виведення шлаків з організму.

Якщо ви зважилися на таку процедуру, тоді запам’ятайте головне правило – ніякого мила і шампуні, оскільки вони будуть ускладнювати проникнення корисних речовин. Приймати ванну з травами потрібно з чистою шкірою, після теплого душу.

Хвойні ванні

Хвоя сосни – доступна в будь-який час року і багата ефірними маслами і смолами, які допомагають очистити кров і мають потогінну дію. Хвойні ванни з хвої будь-якого дерева нормалізують обмін речовин і тим самим врівноважити всі процеси, що в свою чергу допомагає при зайвій вазі.

Березові ванни

Молоді стебла і листя берези допомагають нормалізувати кровообіг, водно-сольовий обмін, чим сприяють розсмоктуванню підшкірного жиру.

Ванни з липи

Схуднення за допомогою ванн з липи – досить дієві спосіб, оскільки цвіт липи відмінний потогінний засіб.

Кропивна ванна

По дії подібна до липової і теж допомагає схуднути за допомогою підвищення потовиділення і насиченням шкіри мікроелементами.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...