Хто він – ідеальний чоловік

Хто він - ідеальний чоловікЩо ж необхідне чоловіку, щоб бути ідеальним? Вміння забивати цвяхи і заробляти гроші в наш час вже недостатньо.

Шкала ідеальності може підвищитися, якщо чоловік володіє навиками кулінарії. Але, як правило, вони не стоять годинами біля плити, а тільки створюють кулінарні шедеври до свят. Та і кохана цьому дивуватиметься недовгий час. Але якщо цей вантаж домашнього господарства на себе бере свекруха, це вже інша справа. Сімейна обстановка значно міняється, якщо молода сім’я живе з батьками.

Що може бути жахливішим за відчуття неприязні з боку батьків твоєї коханої половинки, будь то свекруха або теща. Життя з родичами може забарвлюватися в абсолютно різні тони. Це можуть бути кримінальні скандали, швидка допомога, серцеві краплі, а іноді прямо навпаки, любляча свекруха мало не хлібом-сіллю і розпростертими обіймами зустрічає невістку. Ближче за людину ніж вона просто не знайти. Але це буває досить рідко.

За твердженням психологів, ця ситуація багато в чому залежить від чоловічої поведінки. Якщо він прихильно приймає залицяння мами, дозволяючи годувати себе з ложечки, а потім дружини, встрибуючи до неї під ковдру, але при цьому вважає, що в їх сварках немає нічого страшного і розібратися можуть без його допомоги, то краще залишити його мамі.

Для того, щоб добитися чогось від чоловіка, треба побудувати діалог конкретно, а не говорити алегоріями. Коли у вас з’явитися бажання сходити в театр, не треба говорити йому про те, що в шафі висить жодного разу не надіта сукня. Краще скажіть про відвідини театру прямо, а то вас просто не зрозуміють. Будь-який союз є компромісним вибором і ідеальних людей не буває.

Є два варіанти. Перший, коли ми не йдемо на цей компроміс категорично, другий – коли із задоволенням робимо це. У другому випадку, можливо, це можна назвати любов’ю.

Джерело: sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...