Хіт-парад чоловічих секс-переваг

Хіт-парад чоловічих секс-перевагЗа статистикою, поза «я ззаду» як і раніше займає в хіт-параді чоловічих секс-переваг почесне перше місце. Не відстають від чоловіків і жінки… Причому любов до сексу в позиції "доггі" прямо пропорційна сімейному стажу парочок.

Згідно соціологічному опитуванню, проведеному серед американських сімейних пар співробітниками Пенсільванського університету, 74% опитаних віддають перевагу сексу у позиції "доггі-стайл".

Примітно, що нестримна любов до коїтусу в позиції "ззаду" прямо пропорційна сімейному стажу парочок.

Судіть самі: з 74% любителів "екзотики сідниці" 22% прожили в шлюбі до 5 років, 27% – від 5 до 10 років і 51% – понад 10 років.

Виникає питання: чому переважна більшість жінок над всіма відомими камасутровськими позами все-таки віддає перевагу позі "чоловік ззаду"? В окремих писаннях сексуального характеру вельми недвозначно обмовляється, що подібний тип міжстатевих зносин принижує жінку і опускає перед партнером що називається "нижче за плінтус". Дійсно, ця запозичена у тварин поза, в мавпячій зграї символізує ні що інше, як приниження: таку позицію займає слабкий самець у присутності сильного, визнаючи перевагу останнього.

Примітно, що поза "чоловік ззаду" надзвичайно популярна і улюблена в середовищі заміжніх жінок. Чому? Психологи схиляються до припущення, що для заміжніх леді поза "він ззаду" є свого роду демонстрацією довіри до свого статевого партнера. Якщо відкинути фізіологію, і говорити про психологічний підтекст, то нам, ймовірно, слід визнати, що такий варіант коїтусу є своєрідним підтвердженням довірчих відносин в гармонійних подружніх парах.

Джерело: elitensk.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...