ЩОДЕННИК ВАГІТНОСТІ #3


Вагітність – хвилюючий період практично для кожної майбутньої мами через гормональні перебудови, зміни в зовнішності і новий статус.

Знайте, всі ваші тривоги і страхи цілком зрозумілі: вони допомагають поступово перебудуватися на нову хвилю. Боятися – це абсолютно нормально, навіть корисно!

Більшу частину страхів перед пологами ви легко подолаєте, головне – не придушувати свої негативні емоції, а опрацювати їх.

Просто скажіть, що ви собі довіряєте, що зробите в майбутньому максимум від себе залежне, що ваша любов і присутність будуть для дитини головними. Кілька разів в день повторюйте: «Я абсолютно здорова», «Вагітність протікає нормально», «З моєю дитиною все добре». Такі афірмації допомагають мамі і позитивно впливають на стан дитини.

Думайте про те, що малюк вибрав вас з мільйона жінок, і радійте: він би не прийшов до тієї, яка не впорається. Уявляйте, як ви берете дитину на руки, який він солодкий, милий і як добре вам разом. Відчуйте кожною клітинкою це щастя!

Діліться з чоловіком своїми відчуттями і беріть його з собою на УЗД, в дитячі магазини, на заняття з підготовки до пологів.

Коли просто хочеться поплакати або в голові виникає ціла низка тривог, дотримуйтесь рекомендацій психологів:

Зробіть дихальні вправи.

Приляжте і включіть заспокійливу музику.

-З’їжте щось смачненьке, корисне, солоденьке.

Запишіться на арт-терапію для вагітних або на йогу – це істотно знизить загальну тривожність і допоможе побороти страхи.

Обов’язково робіть фото животика. По-перше, у вас буде розкішна колекція для сімейного альбому. Дитині буде дуже цікаво подивитися, коли виросте. А під час вагітності ці фото покажуть чоловікові, що малюк насправді зростає з кожним днем. На чоловіків такі фотосесії справляють враження!

ФАРБУВАТИ ВОЛОССЯ І РОБИТИ МАНІКЮР МОЖНА!

Сучасним майбутнім мамам пощастило – вони можуть бути красивими 24 години на добу! Виробники подбали про нас: органічна косметика, безаміачні барвники, безпечні лаки для нігтів. Головне – ваше бажання.

А ось з апаратними та салонними процедурами варто почекати, багато хто з них під час вагітності під забороною (електроепіляція, лазерна і фотоепіляція, уколи краси і солярій).

КОЛЕКЦІЯ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ

Не бійтеся подорожувати – це корисне заняття для вагітних, але не забудьте проконсультуватися з лікарем і дотримуйтесь правил безпеки.

Запишіться на курси З підготовки до пологів, відвідуйте заходи для майбутніх мам. Підпишіться в Instagram на мам-блогерів, знайдіть в ФБ сторінки фахівців в питаннях вагітності та пологів.

Заплануйте фотосесії в третьому триместрі вагітності. У вас залишиться пам’ять про чудовому стані на все життя!

Організуйте вечірку BABY SHOWER. Ця традиція прийшла з-за кордону, але вже прижилася в Україні. Влаштуйте милий свято з якимось зефірно-повітряним частуванням і безліччю приємних слів і подарунків для вас і малюка.

Дивіться на гарні картини, слухайте приємну музику, спілкуйтеся з позитивними людьми.

Читайте книги, дивіться романтичні комедії і мелодрами.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...