Що зробити, щоб дитина перевернулась в утробі матері

Що зробити, щоб дитина перевернулась в утробі матеріНерідко буває така ситуація в період вагітності, коли плід не може перевернутися в нормальне положення.

Щоб дитина в утробі матері перевернулась в потрібне положення, можуть знадобитися спеціальні вправи.

Найчастіше хорошим рішенням виявляється саме йога для вагітних. Крім того, навіть при самих пізніх термінах вагітності спеціальна йога може допомогти малюкові перевернутися в правильне положення в утробі.

Найбільшого ефекту можна досягти завдяки перевернутим позам під час виконання вправи.

Якщо ти будеш правильно виконувати такі вправи, як стійка на руках біля стіни або берізка, то це спонукає дитину до того, що вона перевернеться. Але, тут виникає один маленький нюанс. Перевернуті асани йоги можуть виконувати тільки ті жінки, які мають певний досвід в даному занятті. В іншому випадку можна дуже сильно нашкодити здоров’ю.

Перед виконанням подібних вправ потрібно обов’язково провести спеціальну розминку, яка повинна підготувати до перевернутих поз.

При тазовому лежанні відмінним рішенням будуть вправи місток і напівмісток. Вони здатні створити всі необхідні умови, щоб дитина перекинулася. Вони актуальні тільки в тому випадку, якщо у малюка тазове або поперечне передлежання.

Потрібно розуміти, що тривалість виконання кожної вправи підбирається індивідуально в залежності від стану здоров’я та підготовки. Для майбутніх мам, які ніколи раніше не займалися йогою, можна порадити такі вправи, як напівмісток.

Для цього необхідно підкласти під поперек кілька разом складених ковдр. Для того щоб домогтися потрібного результату, виконувати описану вправу необхідно не менше, ніж 15 хвилин.

Перевага напівмістка полягає в тому, що воно не вимагає яких-небудь спеціальних навичок в йозі. Потрібно відзначити, що малюк в утробі матері може зайняти правильне положення і самостійно. Саме тому завчасно панікувати зовсім не обов’язково. Буває так, що на 30 тижні вагітності дитина сама повертається в правильне положення.

За допомогою вправ ти зможеш тільки трохи прискорити цей процес. До речі, потрібно відзначити, що будь-які перевернуті пози не можуть вплинути на те, що дитина перевернеться сідницями вниз. Іншими словами, з головного положення в тазове. Після того, як мама приймає будь-яку з можливих перевернутих поз, малюк це відчуває і отримує більшу свободу руху.

Найчастіше він цим скористається тільки в тому випадку, якщо зараз знаходиться в неправильному положенні. Саме під час виконання мамою перевернутих поз і містка можуть скластися найбільш зручні умови для того, щоб дитина перевернулась. А ось у малюків, які посіли правильну позицію, не виникає і найменшого бажання змінювати щось.

Для жінок, у яких термін вагітності вже перевищує термін в 32 тижні, перевернути малюка в правильне положення буде не так просто. Тут вже потрібно докласти багато зусиль.

Можна домогтися потрібного результату тільки в тому випадку, якщо будеш виконувати всі вправи щодня і з потрібним інтервалом часу. В основному, статистика показує, що у жінок, які ведуть здоровий спосіб життя, дані проблеми практично не спостерігаються. Але, якщо при виконанні вправ ви не змогли домогтися потрібного ефекту, то краще за все проконсультуватися з лікарем, для того щоб не виникло будь-яких ускладнень.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...