Що взяти з собою на збереження

Що взяти з собою на збереженняПотрапити в лікарню на збереження можна за багатьма причинами, наприклад через коричневих виділень під час вагітності. Якщо з якихось причин Вам доведеться лягати на збереження або ви вже на шляху туди і не знаєте що з собою взяти, то дана стаття допоможе зібрати сумку з базовими необхідними речами. Отже, дорогі жінки, пропонуємо вашій увазі список речей на збереження. Отже, що взяти з собою на збереження:

Подумайте, в першу чергу в чому ви будете ходити в лікарні, лежачи на збереженні, візьміть з собою кілька речей на всякий випадок, наприклад ночнушку і халат. Головне, щоб одяг був зручним, як втім і будь-який одяг для вагітних.
Якщо Вам більше до душі спортивні штани і простора кофта, можете взяти і їх.
Найголовніше не забудьте кілька комплектів нижньої білизни, щоб не доводилося в лікарні займатися пранням.
Взуття. Візьміть з собою тапочки і подбайте, щоб підошва була товста, підлога в лікарні швидше за все буде холодна.
Косметичка. Покладіть в косметичку найнеобхідніше: зубну пасту, щітку для чистки зубів, шампунь, можна взяти гель для душу, туалетний папір. Дуже важливо! Не забудьте взяти з собою гель для інтимної гігієни, адже він зможе замінити Вам багато засобів гігієни, якщо раптом ви щось забудете їм можна буде і руки помити і в душі помитися.
Також обов’язково візьміть з собою рушники: одне велике, друге поменше, для витирання обличчя і рук, наприклад.
Постільна білизна. Знову таки постільну білизну Вам видадуть в лікарні, але своє приємніше, чи не так? Тим більше враховуючи нашу на даний момент систему охорони здоров’я, швидше за все постільна білизна буде не в кращому вигляді.
Посуд. Візьміть кухоль, ложку, вилку, ніж, тарілку. Краще дві тарілки для рідкого і сухого. Хоча якщо не хочете нагромаджувати купу речей в сумку, просто візьміть глибоку.
Їжа. На перший час можете зібрати в судочки їжу для себе, попередньо уточнивши у лікаря, що Вам можна їсти. Найнешкідливіші продукти, це крекер, банани, чай. Можете взяти цю їжу з собою. Також можете на нашому сайті почитати, яка їжа корисна для вагітних.
Найважливіше! Гігієнічні прокладки. Дуже потрібні у випадку, якщо лікуючий лікар пропише вагінальні свічки, які згодом будуть підтікати. Щоб не брати “вагон” нижньої білизни, краще взяти прокладки.
Звичайно, зарядку для телефону. Та й сам телефон було б не погано не забути 🙂
Які речі в лікарню на збереження можуть додатково знадобитися:
Візьміть щось для розваги. Це може бути ноутбук, планшет, журнали.
Закиньте гумки для волосся, гребінець, фен якщо хочете.
Звичайно, у Вас при собі повинна бути певна сума грошей, на всякий випадок, якщо раптом щось негайно знадобиться.
Після перших оглядів, лікар напише Вам список необхідних ліків, попросіть родичів чи хто буде Вам допомагати, їх купити і принести.
Також у перші дні ви побачите що за їжу дають у лікарні. Якщо вона нетерпима для Вас, можете сміливо “напружити” коханого, щоб він приготував щось смачненьке для Вас. Це буде гарний досвід для нього 🙂

Наостанок хочеться сказати, щоб ви неодмінно не забули взяти з собою гарний настрій! Адже без нього нікуди! Не хвилюйтеся, якщо Вас відправляють на збереження, значить лікарі вже виявили проблему і будуть з нею боротися, для цього ви повинні бути під постійним наглядом, це ж краще для Вас. Чим спокійніше ви будете, тим корисніше для малюка.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...