Що вагітним можна, а що ні. Живемо в своє задоволення!

що вагітним можна А хіба вагітним щось не можна? Вагітність – це не хвороба! Ніхто і ніщо не може заборонити вам насолоджуватися життям в положенні. Безумовно, з медичними протипоказаннями сперечатися не можна. Якщо фізіологічні особливості або індивідуальні медичні показники не дозволяють жити в своє задоволення, не впадайте у відчай, а краще постарайтеся витягти з більш спокійного способу життя нову і цікаву користь. Головне це налаштування. Для початку не біжіть з переляку до свого акушера-гінеколога з питаннями що вагітним можна, а що ні. На дозвіллі уважно перечитайте пару трійку статей в Інтернеті, але без поглиблення в медичні аномальні випадки. Спокійно і усвідомлено перейдіть до свого цікавого положення, прийміть цей шанс як можливість по-новому відчути своє тіло, емоції і враження. Насолоджуючись вагітністю, незабаром ваше тіло саме вам підкаже про свої можливості і переваги.

Робота. Хочете відчувати себе затребуваною і успішною – будь ласка! Ніхто не забороняє вам ходити на роботу. Головне, щоб вона не витискала з вас всі соки, доставляла хоч трохи морального задоволення і була не марною. Ходити на роботу хоч до останнього дня 40-вого тижня вам ніхто не може заборонити. Це справа особиста. Це питання має розглядатися лікарем виходячи з індивідуальних особливостей, побажань та можливостей вагітної.

Спорт. Професійні спортсменки не йдуть в декрет з перших днів вагітності. Їх організм загартований і підготовлений до такого ритму і режиму, відповідно, виключити всі навантаження в один момент нерозумно. Якщо ви не спортсменка, але любите бігати вранці – на здоров’я! Робіть те, що вам подобається, але без ентузіазму. З кожним наступним місяцем вибирайте більш спокійні маршрути, швидкість і тривалість пробіжки. Плавання і йога – ті види спорту, які вітаються і навіть рекомендуються всім майбутнім матусям. З велопрогулянками, походами в гори, лижами варто бути гранично обережними, просто пам’ятайте, що в разі чого – вони того не варті.

Секс. Жоден лікар-гінеколог не буде вас відмовляти від сексу, тільки якщо для цього немає вагомих причин. Всім відомо, що хороші емоції мами благотворно впливають на дитину. Це стосується і оргазму. Приємні скорочення матки, які приносять задоволення мамі, не мають ніякої загрози для плода, крім ризику спровокувати родову діяльність. Але це може бути небезпечним лише на останніх термінах вагітності.

Їжа. У багатьох вагітних склався стереотип, що вони обділені усіма радощами повноцінного життя, і все що їм залишається з мирських насолод так це їжа. Ось тут вже вони відриваються по повній, а потім ллють гіркі сльози. Заборон і обмежень в їжі для вагітних немає. І навіть не дивлячись на те, що пишуть недосвідчені журналісти, вагітним можна і каву, і алкоголь, і солодощі, і навіть екзотичні страви. Просто каву слід вживати рідше; алкоголь – це не тільки горілка, а значить можна трохи хорошого вина; шоколад та інші смаколики взагалі не мають протипоказань; глюкоза, а разом з нею гормон щастя нікому ще не шкодив. Головне не переборщити з кількістю, щоб потім у дитини не було алергії, а у вас зайвих сантиметрів на талії. Страви східної кухні, особливо суші – дозволяються, але без сирої риби.

Відпочинок. Що стосується відпочинку, тут вже сам Бог велів. Побільше відпочивати й набиратися сил – це те, що доктор прописав. Відпочинок не повинен бути пасивним. Якщо ви молоді і любите відвідувати дискотеки і розважальні місця – будь ласка! Бажано щоб за безпеку вашого особистого простору міг хтось відповідати і охороняти його спокій. Танцювати не забороняється, просто робіть це не на 15-тисантиметрових підборах і не в прокуреному приміщенні. Гучна музика, звичайно, може бути злегка неприємна вашому малюкові, але привчивши його до творчості з народження ви тільки отримаєте бонус пізніше як дитину з артистичної жилкою!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...