Що вагітній не можна робити по дому ні в якому разі?

Що вагітній не можна робити по дому ні в якому разіНасправді, список тих домашніх справ, які в жодному разі не можна робити вагітній жінці, настільки величезний, що при його прочитанні у вас може бути шок. Але приводити в приклад весь цей список ми просто не будемо, хоча б тому, що дотриматися його весь від початку і до кінця просто неможливо. Але зате ми перерахуємо вам далі ті турботи, від яких вам доведеться відмовитися навіть у тому випадку, якщо потенційний татко з вами не проживає …

Отже в список заборонених домашніх турбот ми внесли наступні пункти:

Що вагітній не можна робити по дому ні в якому випадку

  1. Ні в якому разі не можна мити посуд з використанням будь-яких хімічних засобів (миючих). Справа в тому, що в більшості випадків всі ці засоби містять такі речовини, від яких алергічна реакція може з’явитися навіть у тій вагітної жінки, у якої раніше реакцій не було. Але що найголовніше, так це те, що ці речовини можуть ззовні впливати навіть і на дитину, що росте в материнській утробі.
  2. Так саме що і вище, стосується і таких справ як чищення ванної кімнати, прочищення труб каналізації, чищення санвузла та його дезінфекція, і багато іншого. Для всіх цих справ, найкраще наймати спеціальну людину.
  3. Не можна довго стояти біля плити на кухні. Перегрівання може вкрай негативно позначитися не тільки на вашому стані, але ще й на стані плода.
  4. А також, доведеться відмовитися від всіх тих турбот, які розраховані на роботу на присядки. Тобто, сюди можна віднести миття підлоги, ручне прання, і інше …

Втім, напевно все це ви тепер знали, але як кажуть, застереження та нагадування зайвими не бувають. Головне пам’ятайте, вам будь-якими шляхами треба уникати хімікатів і фізичного навантаження. Вагітність, це той самий період життя, коли ви повинні піклуватися в першу чергу про свого малюка, і тільки в другу чергу про себе. Пам’ятайте це, і ростіть здорового, а найголовніше, життєрадісного малюка.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...