Що таке боді і з чим його їдять

що таке боді

Багато хто з нас задаються питанням, а що ж одягнути малюкові, який вибрати дитячий одяг. Сьогодні виробники одягу для дітей до року пропонують багато різних варіантів для найменших діток, так і для більш старших.  Ми розповімо, що таке боді (він же бодік), в яких випадках його варто одягати малюкові (малятку), і як правильно вибрати бодіки.

Саме поняття Боді (бодік) походить від англійського – «Body» і дослівно перекладається як «Тіло», от і виходить що бодік це річ яка повторює або схожа на контури тіла (тулуба). Боді являє собою з’єднану вузьку футболку з трусиками. Головною відмінною рисою боді є наявність застібок в паховій області (між ніжками). Застібатися він може на кнопках, ґудзиках або липучках, і варіант з кнопками на наш погляд найвдаліший, адже ґудзики можуть відриватися і їх не завжди легко застебнути, особливо якщо малюк активний і не дає спокійно застебнути. Липучки на перший погляд найбільш зручні, але їх надійність не довговічна. З часом липучки будуть погано липнути і бодік буде розстібатися. Так само боді може застібатися додатково на плечі, що полегшує його зняття та одягання на дитину. Крім того, що його легко і швидко можна одягнути або змінити у боді є ще один неодмінний плюс – як би активно малюк не рухався животик і спинка будуть постійно прикриті від вітру і протягів, а це безпосередньо впливає на здоров’я Вашої крихітки.

Якщо хочете купити боді (бодіки), пам’ятайте, що боді одягається на підгузник і тому вибирати його варто на розмір більше.

Як правильно одягати боді?

Деякі з молодих мам не знають як правильно одягати боді дитині, і спробувавши кілька разів невдало або почувши погані відгуки від подружки, назавжди відмовляються від них. А даремно, адже боді такі зручні і малюкові в них комфортно і спати і грати, тому що вони не сковують рухів малюка, а влітку в жарку погоду – це просто не замінна річ, адже ніжки крихти відкриті і вільно дихають. Особливо це важливо, тому що дихає не тільки шкіра ніжок, а й шкіра під підгузком, яка у навіть з шортиками дихає не так, що вже говорити, якщо малюк в штанцях.

Спробуйте одягнути боді. Це просто. Не рідко, коли саме малюк не любить одягати боді, і всіляко цьому перешкоджає, але у Вас все вийде, ми розповімо деякі хитрощі які допоможуть Вам швидко і без капризів малюка одягнути бодік. Якщо Ваша дитина ще зовсім маленька, то покладіть її на пеленальний столик або на ліжко (диван), розстібніть всі застібки, візьміть боді двома руками за горловину і складіть його гармошкою. Швидко, але акуратно просуньте голову через горловину боді, якщо є застібки на плечі, то спочатку просуньте в рукав руку, на плечі якої застібок немає, так Ви без зусиль просунете другу ручку малюка, не завдавши йому незручностей. Далі покладіть малюка на бік і розправте боді по животу і спині, після переверніть знову на спинку і застебніть застібки між ніжок. Якщо малюк не хоче лежати спокійно на боці, можна спробувати підняти маля за ніжки вгору, тільки будьте обережні, не піднімайте високо, що б не створити тиску на шию малюка, і протягнути боді до ніжок, після чого опустити ніжки і остаточно розправивши боді, застебнути його. Якщо у боді немає застібки на плечі, а замість цього запахи, як у боді Carters і у боді OshKosh, то Вам варто потягнути горловину Бодік, на таку відстань, щоб в отриманий отвір спокійно пройшла голова дитинки. Якщо боді має застібки на животику по всій довжині, то спочатку покладіть на пеленальний столик розстебнутий бодік, а вже після на нього покладете малюка, просмикніть ручки і застебніть боді. Легше якщо малюк вже сидить, в цьому випадку ви можете посадити дитину, одягнути боді і тільки після цього покласти його на ліжко або пеленальний столик і застебнути застібки між ніг.

Якщо дитина впевнено стоїть на ніжках, проблем з одяганням боді у Вас і зовсім не виникне, Ви можете одягнути боді поки Ваш малюк стоїть. Пам’ятайте, якщо хочете щоб процес переодягання був цікавий малюкові або дитині, слід перетворити цей неприємний ритуал в забавну гру, озвучуйте малюкові кожну Ваше дію, залучайте його до участі і у Вас обох все вийде!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...