Що слід обговорити з майбутнім чоловіком заздалегідь

Що слід обговорити з майбутнім чоловіком заздалегідь Твій Єдиний нарешті зробив тобі довгождану пропозицію (руки і серця), і ти відповіла – так … Період заручин – це воістину казковий період твого життя, божевільний калейдоскоп весільної підготовки, в центрі якого ти, принцеса свого щастя. Після коронації, тобто церемонії одруження, він нарешті стане твоїм королем, а ти – його королевою …

Однак за романтичної весільної мішурою неминуче піде не зовсім романтичний побут, і ти, як справжня майбутня королева, повинна передбачити більшість його “підводних каменів” ще до весілля. Звичайно, неможливо передбачити всі можливі труднощі, але більшу частину їх все-таки можна передбачити, щоб знайти рішення ще задовго до їх появи.

Отже, зараз тобі необхідно обговорити з чоловіком те, де ви будете жити. Буде чудово, якщо вам вдасться відразу ж почати жити окремо і від твоїх, і від його батьків. Повір, свекруха буде ревнувати тебе до свого сина в будь-якому випадку. Якщо ж ваше з чоловіком спільне життя все-таки почнеться з проживання під одним дахом з батьками, обговори з ним перспективу переїзду, а також те, як ви будете планувати свій власний сімейний бюджет. Зрозумій, це дуже важливо. Бувають такі владні свекрухи, які хочуть бути головними в будинку навіть тоді, коли в сусідній кімнаті живе молода сім’я вже дорослого сина. Ти повинна відразу ж стати господинею – і в будинку, і на кухні. Загалом, обговори ці моменти з чоловіком ще до весілля … щоб не було потім, як кажуть, “нестерпно боляче”.

Слід також заздалегідь обумовити і те, коли і скільки дітей ви хочете. Планування сім’ї – це питання, до якого необхідно підійти як не можна більш серйозно. Адже з появою дітей на вас покладена велика відповідальність і чималі турботи про те, як прогодувати їх, захистити, одягнути, взути, дати освіту і створити всі умови, щоб вони були здоровими і красивими. Питання планування сім’ї необхідно обумовити заздалегідь ще й тому, що в наш час завести дитину – це дуже дорого, і буде розумно заздалегідь зібрати якомога більше грошей, які згодом підуть на оплату аналізів, УЗД, вітамінів, ліжечка, коляски, зрештою, на оплату праці лікаря, який прийматиме пологи. Це все обійдеться в кругленьку суму, тому про перспективу появи дітей у вашій майбутній родині необхідно поговорити до перших звуків маршу Мендельсона.

Буде краще, якщо ви все-таки будете мати досвід спільного життя. Любити людину і ділити з ним його звички – це не одне і те ж. Ви з чоловіком виходите з різних сімейних устоїв, ви були виховані по-різному, а тому доцільно ще до весілля почати жити разом, щоб не купувати кота в мішку. Адже, як не дивно, не любов є фундаментом щасливих сімейних відносин, а здатність обох подружжя йти на компроміс, обопільне прагнення зрозуміти один одного, підтримувати і прощати. Якщо молоді чоловік і дружина відмовляються щодня домовлятися між собою, шторм моря сімейного життя, що здавався таким спокійним і казковим, неминучий. А хіба може екіпаж корабля, що постійно свариться між собою і не вважається з думкою один одного, утримати корабель в негоду на плаву? Відповідь очевидна – ні …

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що чим відповідальніше молода пара підійде до свого майбутнього подружнього життя, тим вища ймовірність того, що така пара доживе до глибокої старості в любові, мирі та злагоді. Як справжні король і королева.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...