Що робити, якщо Ваш чоловік п’є і не працює

Що робити, якщо Ваш чоловік п'є і не працюєЦе взагалі абсурдний випадок. Людина, яка веде такий спосіб життя, за визначенням не може бути нічиїм чоловіком. Але якщо все-таки поруч з тобою саме така людина, то хочеться побажати тобі терпіння. Ти дійсно заслуговуєш поваги одним тільки тим, що терпиш і годуєш цього дивака. У голові постійно сидить думка, що з цим робити? Що робити якщо чоловік п’є і гуляє?

Не шукай для нього відмовки. Тому що, їх просто не існує. Як би у нього не склалося життя, на що б він не скаржився – доля, злий рок, уряд – це все не має відношення до його алкоголізму. У світі є багато людей, які обділені життям з самого народження – інваліди, сироти. Але навіть ці люди знаходять в собі сили і місце в житті. Люди без рук і ніг примудряються стати комп’ютерними геніями, перекладачами. Малюки, сліпі від народження, виростають і стають першокласними масажистами.

На тлі цих людей твій чоловік викликає щонайменше жаль. Тому для нього немає виправдання, якого, до речі, немає і для тебе, якщо ти потураєш його згубній звичці.

Будь-якими способами умов його лікуватися. Підключи для цього всіх, кого тільки зможеш. Друзі та діти, батьки і сусіди, його колишня любов і старенький учитель – клич всіх на допомогу. Головне не замовчувати і не приховуй цю проблему.

У тебе насправді залишилося дуже мало часу – вже зовсім скоро ця людина деградує остаточно. І тоді вже ти не зможеш приховувати його хворобу. Якщо зараз він не слухає тебе, можливо, знайдеться людина, до слів якої твій чоловік поставиться більш серйозно.

Зараз все залежить тільки від тебе. Чи буде у твоїх дітей нормальний батько, а у тебе – чоловік, з яким не страшно піти в гості, це ти повинна вирішити для себе сама. Багато жінок не розлучаються і кажуть сусідам: “У нас же діти!” І що?!! Ти живеш з ним спеціально щоб твої діти змогли вдосталь насолодитися видом і промовами п’яного татуся?! Якщо вже ти так боїшся розлучитися, то хоча б не бійся зробити все, щоб вилікувати чоловіка.

Тобі зараз не допоможуть ніякі хитрощі, ніякі вмовляння самої себе. Не обманюй себе тим, що у твого чоловіка зараз все погано, але скоро налагодиться. Не втрачай час – борись. Борись так, як боролася б, якби дізналася, що у чоловіка є коханка. Адже алкоголізм, на відміну від іншої жінки, ніколи не відпустить твого чоловіка, якщо ти будеш сидіти, склавши руки. Тому, наберися терпіння і відвойовувати свого улюбленого чоловіка назад!

Тобі цікаво буде прочитати про «Вихід з запою в домашніх умовах» адже якщо у тебе чоловік-алкоголік, то без цих порад доведеться звертатися до нарколога.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...