• Без категорії

Що робити, якщо у вашого партнера низьке лібідо

Що робити, якщо у вашого партнера низьке лібідоЦе лише один з популярних міфів: що справжній чоловік завжди готовий до сексу, і якщо він не просить вас кожну вільну хвилину зайнятися любов’ю, то з вами щось не в порядку. Насправді ж, дуже багато жінок мріють про те, щоб лібідо їх партнера було вище.

Чи можна якось виправити ситуацію? Пропонуємо 9 порад від професійного сексопатолога.

  1. Обговоріть це з партнером.

Це складно – говорити прямо про подібну проблему. Дуже багато жінок не піднімають цю тему через страх образити або заподіяти біль партнеру. Але обговорення ситуації – шлях до її вирішення. Використовуйте в розмові такі фрази: «Я скучила по сексу з тобою. Я дуже хочу, щоб ми знову зробили це… ». Дайте зрозуміти вашому партнерові, що ви до сих пір хочете його.

  1. Завжди пам’ятайте, що причина не в вас!

Одна з найголовніших помилок всіх жінок – сприймати все на свій рахунок. «Він мене не хоче! У нього є інша!». Припиніть так думати, перестаньте звинувачувати себе. Швидше за все, сексуальний розлад викликано більш глибокими проблемами, які вимагають професійного підходу. І ваш партнер як і раніше любить вас.

  1. Зверніться по допомогу до фахівця.

Чоловіки дуже не люблять обговорювати подібну проблему з лікарем. Але повірте: фахівці знають, як говорити про цю проблему. Швидше за все, лікар призначить медичне обстеження, під час якого можуть виявитися хвороби, які тягнуть за собою сексуальний розлад. Діабет, хвороба серця, щитовидної залози, гормональний дисбаланс зменшують приплив крові до області статевих органів і впливають на зниження статевого потягу і еректильну дисфункцію.

Також погана ерекція може бути викликана недостатнім рівнем тестостерону. У такому випадку лікар може призначити замісну терапію тестостероном у вигляді гелю, таблеток, капсул або ін’єкцій. Підвищення рівня тестостерону може посилити лібідо людини, але не завжди покращує еректильну функцію.

  1. Змініть спосіб життя.

Ожиріння, надмірне вживання алкоголю, куріння, відсутність фізичних вправ чинять негативний вплив на сексуальні функції людини. Можливо, вашому партнерові досить змінити спосіб життя, і ваше сексуальне життя налагодиться?

  1. Зменшіть стрес.

Стрес робить негативний вплив на весь організм і на лібідо зокрема. Розберіться, що змушує страждати вашого партнера. Може, він відчуває себе ущемленим і недозрозумілим у відносинах з вами? Або напружена робота позначається на вашому сексуальному житті? Визначте причину і допоможіть партнеру впоратися з проблемою.

  1. Практикуйте секс без статевого акту.

Не зациклюйтеся на тому, що секс – це обов’язково проникнення партнера в вас. Секс може складатися з маси інших інтимних моментів: поцілунків і пестощів. Користуйтеся будь-якими тактильними способами задоволення один одного.

  1. Користуйтеся секс-іграшками.

По-перше, пробуючи щось нове, ви пожвавите сексуальний інтерес партнера до вас. А по-друге, це прекрасна альтернатива традиційному статевому акту.

Іноді прелюдія до сексу приносить більше насолоди, ніж сам акт. Так чому б не користуватися всіма доступними можливостями?

  1. Відводьте для сексу час.

Так, спонтанний секс прекрасний. Але не сильно розраховуйте на те, що він буде повторюватися часто. Відводьте для сексу спеціальний час. Наприклад, візьміть за правило затримуватися в ліжку вранці у вихідні дні або лягати раніше вечорами. Навіть якщо статевий акт не відбудеться – ви побудете разом, зможете досліджувати тіла один одного. А це дуже важливо для довірчих відносин.

  1. Якщо нічого не допомагає – шукайте професійну допомогу.

Безліч пар вдаються до допомоги сексопатологів. Ці фахівці можуть надати як практичну допомогу, так і просто дати слушні поради, які підштовхнуть вас і повернуть до нормальних сексуальних відносин. Якщо, що б ви не пробували, не допомагає нічого, не накопичуйте взаємні образи – шукайте допомогу. Адже, погодьтеся, ваші відносини коштують того, щоб за них боротися.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...