Що робити, якщо тебе обмовили

Що робити, якщо тебе обмовилиТак буває: хтось через заздрощі або недоброзичливість запустив про тебе слух. Як закрити рот пліткарям? Як захиститися, якщо тебе обмовили? Ось кілька дієвих порад.

  1. Смійся у відповідь, почувши про себе запаморочливу історію. Нехай люди бачать, що тебе це веселить і бавить. І як би в продовження теми розкажи подібну нісенітницю про когось з відомих персонажів. Наприклад: «Ой, про Кейт Міддлтон теж плітки ходили всякі. І де тепер ті заздрісники? А ось Кейт – дружина принца».
  2. Прийми правила гри, погодься з наклепом і доведи його до абсурду. Ти, добропорядна дружина і мама, дізналася, що у тебе є коханець? Скажи: «Я – жінка порядна. І мої коханці – всі по порядку, згідно днів тижня».
  3. Не виправдовуйся і не пояснюй свою позицію. Можеш лише кинути: «Про нас говорять – значить, ми ще живі!». І пам’ятай: плітки – товар, який швидко псується. Не варто зациклюватися на них, через пару днів з’явиться нова інформація для обговорення.
  4. Змісти акцент з себе на іншу людину або подію. Переключи розмову на іншу тему. Але якщо тебе сильно чіпляють домисли про себе – значить, пора розібратися зі своїми внутрішніми проблемами.
  5. Займися чимось цікавим. А з пліткарями не спілкуйся, говори тільки з робочих питань. Головне – не віддавай базікам своєї енергії (не переживай, не думай про них, не виношуй планів помсти).

Якщо тебе сильно зачіпають домисли про себе – значить, пора розібратися зі своїми внутрішніми проблемами.

  1. Коли остигнеш і ситуація перестане тебе емоційно турбувати, розберися крок за кроком – хто саме пустив про тебе плітку. Це варто зробити в двох випадках: якщо плітка плямує твою професійну репутацію і якщо тебе обмовив хтось із друзів. Навіщо це робити? Дуже просто: щоб ситуація не повторилася. Щоб знати, з ким на роботі тримати вухо гостро.
  2. Якщо пліткар НЕ вгамовується, ти можеш або влаштувати йому очну ставку: у присутності авторитетної особи розповісти ситуацію. Або запустити відповідний слух.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...