Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ПЕРШОКЛАСНИК ВИЯВИВСЯ НЕ ГОТОВИМ ДО ШКОЛИ

Шкільна пора – один з найважливіших етапів в житті будь-якої людини. У школі проходить багато складних процесів з соціальної точки зору – розвивається вміння спілкуватися, з’являються нові інтереси, людина стає невід’ємною частиною суспільної структури.

Однак, головне завдання школи – дати дитині базовий курс знань, особливо в першому класі, коли вона вчиться писати, читати, рахувати.

Але не у всіх все проходить гладко, часто батьки стикаються з проблемою неуспішності дитини після певного часу – місяця, двох, півроку. Скарги викладачів на поведінку вашого чада звучать все частіше, дитина ходить в школу без задоволення. Потрібно терміново шукати проблему і вживати заходів.

Найчастіше проблеми дитини в школі пов’язані з тим, що вона не готова до навчання в плані інтелектуального дорослішання, мінімального рівня підготовки і певних чинників поведінки в навчальному закладі. Корінь цієї проблеми може лежати в нестачі батьківського виховання, участі батьків у розвитку дитини, а також і в певних захворюваннях.

Основна проблема багатьох першокласників – так звана гіперактивність, тобто стан дитини, коли вона не може довго сидіти на одному місці (висидіти урок 45 хвилин), їй потрібен рух. Внаслідок цього дитина неуважна на заняттях, заважає займатися іншим, заважає вчителеві вести урок, що в свою чергу теж негативно позначається на успішності. Всі ці проблеми вирішуються більш уважним контролем за своєю дитиною, заняттями з нею вдома, розвитком посидючості.

Дитині буде дуже важко в школі, якщо вона не вміє спілкуватися з іншими, бути в колективі, заводити знайомства, бути пліч-о-пліч з товаришами. При виникненні труднощів дитини в спілкуванні, знаходженні спільної мови з однокласниками, іншими дітьми в школі, в неї може пропасти бажання взагалі йти в школу. Це позначається на її психологічному становленні, вона буде скритною, сором’язливою, мовчазною. Ці проблеми потрібно припиняти відразу в міру їх виникнення.

Психіка дитини – надзвичайно складний механізм, становлення якого відбувається в 6-11 років. Однак не тільки проблеми в спілкуванні з однолітками можуть позначитися на прагненні дитини до навчання і її успішності, спілкування з вчителями так само відіграє велику роль в успішному навчанні школяра. Якщо ваше дитя буде заробляти серед вчителів негативну репутацію, це так само позначиться на його розумінні дійсності. Дитина буде думати, що вчителі «погані», а інтерес до певних предметів пропаде. А без інтересу, які можуть бути питання по успішності?

Якщо ви бачите, що дитина приходить зі школи з поганим настроєм, не хоче йти зранку, то краще зверніться за допомогою до професіоналів, дитячі травми заживають найдовше і найкраще припинити це на самому початку, щоб їх рівень не перейшов за критичну позначку.

Exit mobile version