Що робити, якщо любов до чоловіка зникла

Що робити, якщо любов до чоловіка зникла
В житті будь-якої заміжньої жінки рано чи пізно виникає момент, коли в голову приходить зрадницьки – неприємне одкровення: «Я не люблю власного чоловіка». Кожна з нас справляється з цим по – своєму. Одні відмахується від настирливої ідеї за принципом «всі так і живуть». Інші намагаються налагодити відносини, і бачить Бог, багатьом це вдається. Треті пускаються у «всі тяжкі», відчайдушно намагаючись знайти нову любов. Якщо зараз ви якраз стоїте на такому роздоріжжі, то поради від нашого сайту можуть виявитися дуже до речі.

Що робити
Перш за все, не варто себе звинувачувати. Так, з дитинства нам втовкмачували, що порядна панянка зобов’язана любити свого чоловіка до кінця життя і, по можливості, постаратися померти з ним в один день. А якщо це не так, то амплуа позитивної героїні тут же заміщається чином злісної відьми. Як би не так. Насправді нікому ви нічого не повинні. І якщо вже з’явилися якісь нові почуття, то варто в них спокійно розібратися, а не намагатися запихати куди глибше в надра душі.

По друге, не треба ідеалізувати сімейні відносини. У реальному житті бувають як злети, так і падіння. Ще жодній найщасливішій родині не вдалося пройти шлях «від початку» до «кінця» в мареві рожевих хмар. Тобто те, що з вами відбувається цілком нормально і закономірно.

Далі спробуйте поглянути на відносини раціонально. Раніше ви готові були годинами стояти біля плити, щоб приготувати коханому вишуканих перепелів під міланським соусом, а тепер все частіше їсте пюрешку? Ще пару місяців тому автори Камасутри померли б від заздрощів при вигляді вашого ентузіазму, а сьогодні хочеться просто виспатися! Це кінець любові? Ні, насправді звичайна криза сімейного життя.

Які питання потрібно поставити собі
У сформованій ситуації дуже важливо відокремити зерна від полови. Тобто все-таки зрозуміти, наскільки дорогий вам чоловік. Для цього задумайтеся над наступними ситуаціями.
Уявіть, що, за помахом чарівної палички, відтепер ви живете зі своїм правовірним в затишному особняку, з прихожої домробітницею і нянею. Його рідня оселилася далеко від вас. А їхні телефони він, випадковим чином, втратив. Що ви відчуваєте до цієї людини? Чи можете бути з ним щасливою?
Хороша в усіх відношеннях дружина прагне піклуватися про чоловіка: цікавиться його проблемами, добре виглядає, готує, зрештою (пельмені і локшина швидкого приготування не рахуються). Чому вам не хочеться все це робити? Навряд чи проблема тільки в ліні, очевидно є більш серйозні причини.
Намалюйте в голові картинку, як чоловік повертається сьогодні додому і каже: «Люба, мені здається, нам краще пожити окремо. Я переїжджаю ». Що ви відчули: полегшення або відчай і образу? Будьте чесні з собою.
Задумайтеся, чи готові ви змінити своє життя в кращу сторону за рахунок чоловіка? Наприклад, звільнитися з роботи і сидіти вдома, забрати жити до себе маму, тому як вона буде допомагати з дитиною та ін.
Швидше за все, ви вже здогадалися, які відповіді свідчать про те, що почуття дійсно пішли.
Якщо любові більше немає

Тут багато залежить від відносин, які можуть варіюватися від «не можу його бачити» до «ми непогано уживаємося як друзі». Величезне значення мають його почуття до вас. Чоловіки, в абсолютній більшості, розумні, і добре бачать як позитивні, так і негативні сторони шлюбу. Якщо відчуваючи негативне ставлення, він продовжує поважати і берегти вас, можливо, не варто «рубати з плеча»?

Поділитися в...

Вас може зацікавити...