• Без категорії

Що робити, якщо чоловік не хоче заводити дітей?

Що робити, якщо чоловік не хоче заводити дітей?Деякі пари пристрасно мріють завести дитину, а деякі не можуть здійснити задумане через проблеми зі здоров’ям. Однак зустрічаються і такі ситуації, коли бажання мати дітей є тільки у одного з партнерів. Як бути, якщо коханий не хоче заводити дітей?

Щоб знайти спосіб вирішення проблеми, потрібно зрозуміти, в чому її причина. Постарайся визначити, чому чоловік відмовляється від поповнення в родині.

Невпевненість в жінці

Якщо чоловік сумнівається в дружині, появу дитини він буде сприймати, як спробу прив’язати його до себе. Твоя задача – довести коханому, що на тебе можна покластися. Частіше хвали його, підтримуй, показуй, ​​що в будь-який час готова вислухати. Чоловіки цінують щиру турботу.

Вся справа в грошах

Рішення завести дитину – відповідальний крок. Для того щоб виростити сина чи дочку, будуть потрібні значні фінансові вкладення. Подружжя, які збираються стати батьками, можуть відчувати побоювання з приводу того, чи вийде у них повноцінно забезпечувати себе і дитину. Однак не варто постійно відкладати материнство. Так, витрати неминучі, але якби кожна сім’я мала сумніву в своїх фінансових можливостях, на світ не з’являлося б стільки дітей. Для досягнення матеріального благополуччя буде потрібно багато років: є ймовірність, що через такий проміжок часу фізичної можливості народити малюка вже не буде.

Медичні проблеми

Часом один з потенційних батьків переживає, що ви входите до групи ризику і можете народити неповноцінну дитину. Можливо, у когось з найближчих родичів траплялися викидні або невдалі вагітності. Якщо реальних підстав для хвилювання немає, а страх не проходить, кращий вихід – відвідати разом психолога.

Боязнь розставання

Хтось із знайомих подав не дуже вдалий приклад? Сім’я колеги по роботі твого чоловіка розпалася після народження малюка? Тоді не дивно, що він переживає, чи не наздожене ваш союз та ж доля. Доведи коханому: ваша сім’я не має нічого спільного з тим, що відбувається в інших сім’ях. Тут від тебе так само буде потрібно максимум турботи і любові.

У чоловіка є діти від попереднього шлюбу

Якщо за плечима твого нинішнього чоловіка кілька шлюбів, може бути, у нього вже є дитина. Поясни чоловікові, що ти ще не встигла стати мамою. Скажи, як сильно ти хочеш завести загального малюка. Ні в якому разі не став ультиматумів і не намагайся завагітніти «випадково». Рішення обох партнерів має бути усвідомленим.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...