Що потрібно знати про використання тонального крему

Що потрібно знати про використання тонального кремуТакий косметичний засіб, як тональний крем, є практично у кожної дівчини в арсеналі. Багато хто не уявляє без нього своє життя і навіть не виходять на вулицю без тональної основи на обличчі. Даний засіб чудово допомагає вирівняти тон шкіри, зробити колір обличчя більш здоровим, надати йому сяйва і, що найголовніше, приховати різні недоліки. Одним словом, тональний крем можна назвати просто паличкою-виручалочкою для будь-якої дівчини. Але, на жаль, не всі дівчата знають, як правильно це косметичний засіб потрібно вибирати і як слід його наносити, але ж від цього залежить, яким в результаті буде обличчя, тому варто більш детально заглибитись в це питання.

По-перше, слід знати, що, як правило, для літньої і зимової пори року потрібно купувати різні тональні креми. Це пов’язано з тим, що влітку шкіра стає більш смаглявою, а взимку блідна, відповідно, один і той же відтінок їй може просто не підійти. По-друге, слід вибирати такий крем з SPF захистом, причому як для зими, так і для літа. Не варто забувати, що навіть коли на вулиці -25, сонце все одно світить, а значить сонячні промені можуть впливати на шкіру.

Більшість дівчат, підбираючи тон даного засобу, наносять його на руку, щоб зрозуміти, зливається він з шкірою чи ні, але все-таки це не зовсім правильно і краще всього наносити крем безпосередньо на обличчя, наприклад, на підборіддя, тоді з вибором точно не вийде помилитися.

Крім тонального крему слід придбати і спеціальну базу, яка буде наноситися на шкіру до нього. Вона необхідна для того, щоб прибрати жирний блиск з обличчя, а також допоможе макіяжу триматися набагато краще і довше.

Деякі дівчата, щоб приховати певні недоліки на шкірі, наносять тональний крем точково, але це знову-таки груба помилка. Справа в тому, що тональний крем необхідний для вирівнювання тону обличчя. Він, звичайно, може приховати деякі недоліки на шкірі, але все-таки не все, тому для цих цілей слід окремо використовувати консилер, він точно з цим завданням впорається.

Перед нанесенням крем необхідно розігріти, робити це дуже просто. Невелику кількість косметичного засобу потрібно видавити безпосередньо на тильну сторону своєї долоні, а далі його вже можна наносити безпосередньо на обличчя, або за допомогою пальців, або використовуючи кисть або спонж. Робити це потрібно рівномірно, щоб колір обличчя дійсно був рівним. Причому наносити засіб необхідно від центру до периферії, це буде найбільш правильно. Після цього вже можна скористатися консилером, а у фіналі пудрою, це допоможе відмінно закріпити макіяж.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...