Що потрібно приготувати до народження двійнят

Що потрібно приготувати до народження двійнят Звістка про вагітність приносить багато позитивних моментів молодій сім’ї, а новина про появу двійнят може звалити наповал. Майбутні батьки спочатку лякаються, бо не знають, що робити відразу з двома дітьми, а потім розуміють що це справжнісіньке диво! Адже далеко не кожній родині дано мати двійню або близнюків, цей момент просто не підвладний бажанням і навіть сучасній медицині.

Перші ознаки того, що на світ з’явиться двійня, виявляє гінеколог. Запідозрити це можна по великому розміру матки, що не відповідає визначенню терміну вагітності. Приблизно до 10 тижня вже можна чітко розпізнати за допомогою ультразвукового дослідження наявність двійні. Народження в основному проходить шляхом кесаревого розтину, так як є великий ризик неправильного положення обох малюків. Але якщо дітки лежать правильно, вниз головою, то пологи можуть проводитися природним шляхом. Дуже рідко є можливість доносити двійню до терміну 39 тижнів, набагато частіше вони народжуються вже на 28 тижні.

Старі повір’я не дають родині нормально підготуватися до появи на світ діточок, і багато батьків замість того, щоб бігти за ліжечком і робити ремонт у дитячій кімнаті, терпляче чекають народження дітей. А от після їх появи хапаються за голову, бо часу катастрофічно не вистачає.

Тому варто відкинути забобони і впритул зайнятися підготовкою до народження двійнят. Дитяча кімната повинна бути найсвітлішою, теплою і тихою в квартирі. Під час ремонту бажано використовувати тільки натуральні матеріали. Меблі повинна бути зручні, врахуйте, що пройде зовсім небагато часу і малюки самостійно почнуть подорожувати по всій квартирі. Весь простір має бути безпечним. Ліжечка можна купити роздільні, а можна і одне на двох. Тут уже все залежить від планування.

На візку економити не варто, тому що від цього залежить безпека дітей. При покупці зверніть увагу на зручність, якість і відсутність деталей з пластику, які мають властивість ламатися.

Звичайно, мамі доведеться дуже важко, особливо перші місяці, так як народження двійнят створює додаткове навантаження. Не варто забувати, що всіх необхідних предметів тепер потрібно купувати в два рази більше. Підгузники потрібні для двох Попок, чистити доведеться два носика і чотири вушка. Не варто переживати з приводу годування груддю, молока завжди буде достатньо для обох діточок.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...