ЩО ПОДИВИТИСЯ РОМАНТИКАМ: ТОП-5 СВІЖИХ МЕЛОДРАМ

Літо закінчується, відчувається подих осені … Якщо ваш настрій відповідає моменту і є бажання згорнутися калачиком під пледом та подивитися романтичний фільм – ловіть добірку. Вона точно вам сподобається.

«Останній лист від твого коханого»

Фільм-екранізація однойменного роману Джоджо Мойес. Події розвиваються в різний час – 1960 рік і сучасні дні. Журналістці Еллі випадковим чином трапляються таємні листи, з яких вона дізнається таємничу історію чужих стосунків. Заборонений роман закоханих Вудлі і Тернера зацікавлює дівчину, і вона намагається дізнатися про цих людей. Переплетення минулого і сьогодення, романтика і пристрасть – відмінне кіно для домашнього перегляду.

«Неідеальний чоловік»

Стрічку вперше показали на Берлінському кінофестивалі, де вона отримала приз за кращу жіночу роль. Актриса Марен Еггерт грає вчену, співробітницю музею, яка за наполяганням керівництва бере участь в експерименті. Вона повинна протестувати робота Тома. Але не в умовах офісу. Том повинен на три тижні оселитися і жити разом з головною героїнею Альмою, щоб в реальних і побутових умовах вона могла визначити, чи зможе робот стати ідеальним партнером у всіх сферах життя. Незважаючи на досить простий сюжет, фільм зачіпає глибинні теми. Він для тих, хто хоче подумати, а не просто проковтнути кіно.

«Після падіння»

Драма є продовженням фільмів «Після» і «Після сварки», знятих в 2019 і 2020 роках. В основі сюжетів всіх частин – однойменні книги Анни Тодд. Це романи перекладені на 30 мов.

Головні герої – закохані Тесса і Хардін – не можуть один без одного. Але дівчині запропонували роботу мрії, і для цього необхідно переїхати в інше місто. Однак її хлопець навіть чути про це не хоче. Ситуація ускладнюється тим, що дівчина випадково зустрічає свого батька, якого вона не бачила з самого дитинства. Через пандемію, зйомки третьої частини перенесли з Атланти, де працювали над першими двома фільмами, в Болгарію.

«Ейфель»

Ідея біографічного фільму виникла ще в 1997 році. Тоді режисерське крісло хотів зайняти Люк Бессон, але все зрушилось від ідеї до реалізації завдяки режисерові Мартіну Бурбулону. Цей фільм став найдорожчим, відзнятим у Франції в минулому році. Його бюджет – понад 23 млн євро.

В основі фільму – реальні події. Париж готується прийняти Всесвітню виставку, і, щоб здивувати гостей міста, організатори хочуть побудувати оригінальну скульптуру. Гюстав Ейфель пропонує звести 300-метрову споруду. На це його надихнула несподівана зустріч з дівчиною, в яку він був закоханий в юності.

Фільм розповість про історію створення Ейфелевої вежі та історію кохання самого архітектора. Стрічка вийде в прокат на початку осені.

«Особисте життя», другий сезон

Продовження серіалу «Особисте життя» очікують багато. Цей милий романтичний фільм оповідає про долю американки Дербі Картер. Дівчина переїхала в Нью-Йорк, щоб знайти себе, але в підсумку, як зазвичай буває, працює на низькооплачуваній роботі. Кар’єра абсолютно не будується, чоловіка Дербі знайти не може. Вона весь час чекає, що ось-ось черговий кавалер стане її супутником життя, і з авантюрою вступає в нові відносини, але поки нічого не клеїться … Очікується, що в другому сезоні цей чоловік нарешті з’явиться.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...