Що подарувати мамі на 8 березня

Що подарувати мамі на 8 березняНапевно в свято ви принесете квіти. Чому б не забезпечити їх вазою? Виберіть красиву керамічну, дерев’яну або вазу з кольорового скла. Забудьте про кришталі, він уже пару десятиліть нікому не цікавий. Якщо ваз в будинку достатньо, виберіть красиву статуетку. Якщо мама активний квітникар, знайдіть декоративний квітковий горщик.

Мама ніколи не образиться на подарунок «для дому». Це може бути і побутова техніка, і набір сковорідок або каструль, і набір рушників. Підійде набір постільної білизни, скляна форма для запікання, кухонні скатертини. Подарувати можна все, що може бути в будинку. Не варто дарувати лише столові прилади і годинник (прикмета погана). Якщо знаєте розмір, підберіть для мами домашній халат або тапочки. Допустимий подарунок – нічна сорочка або колготки. Можете вибрати гарну шийну хустку або шарфик.

Найбільш частий подарунок – косметика. Майте на увазі: вона буває різна! Не варто дарувати парфуми, якщо не знаєте улюблені запахи мами, або декоративну косметику (тіні, помада, лаки, туш). Виберіть те, що підійде будь-якій жінці: шампунь (для будь-якого типу волосся), гель для душу, крем для тіла, рук або ніг, скраб, піну для ванн. Якщо вже вирішили подарувати дорогий крем від зморшок, то краще обійтися без сюрпризів і попросити маму вибрати подарунок самостійно. Потрібний кожній жінці подарунок – набір гребінців або манікюрний набір.

Для ділової леді підійде блокнот чи ручка. Є категорія людей, для яких книга не переставала бути хорошим подарунком на всі часи.

Вибираючи подарунок, пам’ятайте, що він повинен бути цікавий мамі, а не вам! Враховуйте особливості її вікової категорії. Наприклад, деякі люди старше 50 років не оцінять супер сучасний стільниковий телефон. А 40-річна жінка може і образитися за «оренбурзьку пухову хустку».

Але головне, пам’ятайте: найважливіше для матері – ваша увага. Так що пару годин, проведених разом, можуть бути цінніше самого дорогого подарунка.

Якщо у вас дуже мало часу залишилося і ви не маєте змоги купити подарунок чи не хочете щоб про нього дізналася мама – замовте доставку букету на сайті http://rozemarin.com.ua/.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...