Що подарувати майбутній мамі?

Що подарувати майбутній маміПрактично кожна жінка погодиться, що, не дивлячись ні на які труднощі, вагітність – це один з найщасливіших періодів у житті. Майбутня мама зовсім по-іншому дивиться на все. Тому догодити вагітній жінці дуже складно. Що ж подарувати жінці, щоб подарунок її порадував?

Подаруйте їй косметику для майбутніх мам. Жінка завжди прагне до досконалості, а під час вагітності їй хочеться бути ще привабливішою. Допомогу в цьому надає сучасна промисловість, яка пропонує величезний вибір продукції для вагітних жінок і для маленьких дітей. Такі компанії як «Наша мама», «Джонсон і Джонсон» та інші випускають цілі серії таких товарів. Це всілякі креми від розтяжок, гелі для пружності грудей, масла, мило і гелі для душу, засоби для інтимної гігієни. Можна підібрати також подарункові набори.

Якщо ви не впевнені, які види косметичних засобів вибрати в подарунок – презентуйте майбутній мамі подарунковий сертифікат. У багатьох спеціалізованих магазинах діє система сертифікатів, які можна обміняти на вподобаний товар.

Друга категорія подарунків – подарунки для душі. Вагітність – це чудо всередині жінки, і всі пережиті нею емоції передаються малюкові. Тому, щоб позитивних моментів було більше, подаруйте майбутній мамі похід в театр, музей, консерваторію або на цікаву виставку.

У цей період життя жінки стають дуже сентиментальними. Подаруйте їй невеликий сувенір, м’яку іграшку або цікаву книгу. Можна подарувати фотоальбом для майбутнього малюка або календар, де вона буде записувати свої нотатки.

Третя категорія – подарунки корисні. Після народження дитини у жінок виникає потреба в деяких пристроях, якими раніше не доводилося користуватися. Тому корисно буде подарувати майбутній матусі стерилізатор для пляшечок, йогуртницю, соковижималку, блендер або мультиварку, електронні ваги або радіоняню.

Що б ви не вирішили подарувати жінці, яка збирається стати мамою і тим самим ощасливити не тільки себе, але близьких людей, головне – щоб подарунок був зроблений з душею.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...