ЩО ПОЧИТАТИ: 8 КНИГ ПРО БАТЬКІВСТВО, ЯКІ НАПИСАЛИ ЗНАМЕНИТОСТІ

Завжди цікаво, як виховують своїх дітей відомі співаки та актори. Як вони справляються з проблемами і які вони мами і татусі. 8 знаменитостей поділилися своїм досвідом, написавши книги про батьківство.

1.Маїм Бялик. «По ту сторону слінга» (Beyond The Sling)

Маїм Бялик з серіалу «Теорія великого вибуху» не просто актриса – у неї є докторський ступінь з нейробіології. Тому вона дійсно знає, про що говорить. У книзі «По ту сторону слінга» вона розповідає про свої уявлення про виховання дітей і про те, що, на її думку, є правильним. Вона каже, що батькам насправді потрібно просто слідувати природному ритму своєї дитини і практикувати метод прихильності: з точки зору біології, дитина повинна бути максимально близькою з мамою. І тому сприяють грудне вигодовування, спільний сон, носіння в слінгу.

  1. Келлі Роуленд. «Вау, дитинка!» (Woah, Baby!)

Співачка Келлі Роуленд написала книгу «Вау, дитинка!» в співавторстві зі своїм акушером-гінекологом. В книзі є історії співачки про вагітність, про те, як сильно змінюється тіло і що може статися під час пологів. Вона також ділиться розповідями, як боролася з цими змінами до і після народження дитини, і що деякі трансформації, зрештою, не такі вже й погані.

  1. Мішель Обама. «Становлення» (Becoming)

У мемуарах колишньої першої леді «Становлення» Мішель Обама, на диво, багато розповідає про свою боротьбу за успішне зачаття, про вагітність, а потім, в кінцевому підсумку, про радощі материнства.

Обами щосили намагалися завагітніти, але в результаті їм довелося вдатися до ЕКЗ. Адже перші спроби пари закінчилися викиднем.

Книга дійсно дає можливість поглянути на боротьбу за дитину і бажання стати матір’ю, і на те, що це не так просто для всіх, навіть для колишнього президента і першої леді.

  1. Алісія Сільверстоун. «Добра мама» (The Kind Mama)

У своїй книзі «Добра мама», актриса Алісія Сільверстоун обговорює підготовку до вагітності і те, як це складно для багатьох жінок. Річ, про яку вона багато говорить, – це фертильність і те, що жінки можуть зробити, щоб продовжити рід.

Алісія багато розповідає про те, як підготуватися до народження дитини, і про те, які продукти найкраще їсти, про вітаміни для вагітних і про тести. Вона закликає жінок довіряти своїм інстинктам.

  1. Рікі Мартін. «Я» (Me)

Мемуари співака Рікі Мартіна «Я» стосуються різних тем, таких як дитинство, сексуальність і, що найбільш важливо, дітей. Коли Мартін, нарешті, прийняв рішення завести дітей, йому довелося розглянути різноманітні варіанти. Не маючи можливості мати дітей, він прийняв рішення про усиновлення. Читачам надається можливість поглянути на цей процес зсередини. У книзі співак розповідає про любов, яку він відчуває до своїх дітей, незважаючи на те, що вони усиновлені.

  1. Брук Шилдс. «Пішов дощ» ( «Down Came The Rain»)

У супермоделі та актриси Брук Шилдс зовсім інший підхід до написання книги для батьків. У своїх мемуарах «Down Came The Rain» Брук розповіла про свою післяпологову депресію, про те, через що вона пройшла після народження дочки Роуен Френсіс. У книзі багато про те, як актрисі довелося ростити новонароджену, незважаючи на свої почуття. Зрештою, їй вдалося подолати депресію, і в книзі вона ділиться тим, що саме їй допомогло.

  1. Торі Спеллінг. «Маммівуд» (Mommywood)

Актриса Торі Спеллінг розповідає, що таке бути голлівудською мамою. Для зірки серіалу «Район Беверлі Хіллз 90210» дуже важливо дати своїм синам і дочкам нормальне дитинство – настільки нормальне, наскільки це можливо, коли у вас знамениті батьки. У своїй книзі актриса пише, що, незважаючи на те, що вона знаменитість, вона така ж, як і інші мами.

Книга дійсно показує, наскільки Торі практична, і вона ділиться безліччю кумедних історій про своїх дітей і про те, як вона їх виховує разом з чоловіком.

  1. Джессіка Альба. «Чесне життя» (The Honest Life)

Актриса Джессіка Альба в книзі «Чесне життя» розповідає про батьківство. Також вона пише, наскільки важливо вести здоровий спосіб життя, і дає поради, як це зробити. Джессіка ділиться розповідями про те, чим займається кожен день і як підтримує своє здоров’я, фізичну форму. Також в книзі багато порад про харчування для всієї родини.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...