Що не можна робити вагітним?

http://sewgroup.com.ua

Вагітність – це воістину чарівний момент у житті кожної жінки. Жінка змінюється не тільки зовні, але і зсередини. Весь організм майбутньої мами починає функціонувати по-іншому. Мами, бабусі, подружки і подібні «фахівці» рвуться допомогти жінці і що-небудь їй підказати. Найчастіше мова заходить про так звані «заповіді вагітної жінки», в яких йдеться про те, що не можна робити вагітним. Ми ж назвемо їх міфами:

Міф №1: Стригти волосся вагітній жінці категорично заборонено.

Бабусі кажуть: «Пострижеш волосся, позбавиш свого малюка життєвих сил». Напевно таку приказку чула кожна довговолоса майбутня мама, проте науково доведено, що між волоссям, твердими білковими сполуками, і життєзабезпеченням майбутнього дитинчати немає ніякого зв’язку, а приказка прийшла ще з часів первісного суспільства, в якому волосся жінки зігрівали її і її майбутнього малюка, саме тому вагітним не можна було зістригати волосся.

Міф №2: В’язання вагітним протипоказано!

Існує думка, що в’язанням вагітна жінка провокує обмотування малюка пуповиною. А шиттям ви можете «зашити» шлях, яким малюк з’являється на світ, що може набагато ускладнити процес пологів. А ось психологи в свою чергу рекомендують майбутнім мамам вишивати, в’язати і шити в своє задоволення. Це не тільки розслабить і заспокоїть її, але і допоможе вам краще підготуватися до появи дитини;

Міф №3: Чим пізніше помітять вагітність, тим краще.

На запитання: «Що не можна робити вагітним?» Дуже часто відповідають: «Не хвалитися своїм цікавим положенням кожному зустрічному». Багато жінок намагаються приховувати свій кругленький животик як можна довше.

Міф №4: Похорон або відвідування кладовища не найкраща прогулянка для вагітної жінки.

Похорон – це сильний стрес з негативними емоціями. Важкі психологічні переживання дійсно можуть збільшити ймовірність виникнення небезпечних ситуацій при вагітності, адже нерви і переживання також ставляться до того, що не можна робити вагітним. Однак саме по собі так зване «спілкування з мертвими» тут не причому;

Міф №5: Не можна займатися перестановкою меблів.

Скажімо так, не можна не те щоб займатися перестановкою меблів, не можна саме міняти розташування ліжка, тому як в такому випадку змінюється оточення вагітної під час сну, і тоді організму заново доведеться налаштовуватися на оптимальний стан під час відпочинку. Що ж стосується меблів, то займатися її перестановкою безумовно можна, але природно не без чоловічої допомоги.

Міф №6: Донька забирає мамину красу.

Найчастіше саме ця приповідка працює, оскільки при виношуванні хлопчика, організм майбутньої мами починає виробляти багато чоловічих гормонів, а вони в свою чергу сприятливо впливають не тільки на шкіру, але і покращують стан волосся, а також зубів. Але це все ж не правило, а закономірність, оскільки всі жінки індивідуальні і в кожної вагітність відрізняється своїми окремими особливостями;

Міф №7: Не схрещуйте ноги, майбутні мами, а то у вас народиться клишоногий малюк.

Сидіти в позі нога на ногу, це дійсно те, що не можна робити вагітним, але пов’язано це з порушенням надходження кисню в організм дитини, а не з його можливими косолапими ніжками.

Подібні приповідки можна перераховувати дуже довго, але зміст один: не слухайте чужих порад, думайте своєю головою, включайте своє шосте відчуття і довіряйте тільки рекомендаціям лікаря, який точно знає, що не можна робити вагітним.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...