Що нам заважає спати?

Що нам заважає спати?Сон дуже важливий для нашого організму! Це твердження вже давно доведено. Але чи завжди ми лягаємо вчасно? І що ж заважає нам заснути?

Ми стали сильно залежати від гаджетів. Вчені довели, якщо ви перед сном не випускаєте з рук мишку або телефон, то організм перестає виробляти меланін, який сприяє засипанню. Для того, щоб легше засинати, відмовтесь від використання телефонів і комп’ютера за кілька годин до сну. Це допоможе вам легше заснути.

Лягаємо спати в різний час. Багато хто вважає, що це неможливо. Так як ми можемо поїхати в гості чи пізно прийти з роботи. Правильно побудований розпорядок відходу до сну і підйому допоможе вам висипатися. І ви будете почувати себе вдень ​​набагато краще і бадьоріше.

Надмірне вживання алкоголю. Коли ви випиваєте алкогольні напої, то відчуваєте сонливість і швидко засинаєте? А серед ночі прокидаєтеся і не можете заснути? Все через те, що алкоголь перериває фазу швидкого сну, і ми встаємо не виспавшись і розбитими.

Їмо шкідливу їжу. Абсолютно не страшно перекусити перед сном, якщо ти не вечеряла. Головне, щоб їжа, яку ти їси не була жирною або перенасиченою спеціями. Нехай це будуть якісь білки (шматочок курки вареної, наприклад). Це допоможе тобі швидше заснути і не зашкодить фігурі.

Фізична активність. Справа в тому, що після занять у твоєму організмі збільшується кількість адреналіну, який додає тобі енергії і заважає заснути.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...