Що можуть розповісти кольори жінці під час вагітності?

Що можуть розповісти кольори жінці під час вагітностіВсім відомо, що 80% інформації про навколишній світ ми отримуємо завдяки зору. Причому, реагуємо, в першу чергу, не на написи вітрин або силуети перехожих. Це все вторинне. Головне для нас кольори. Ось прокинулися ви раненько, глянули у віконце, а там сірий туман. Бррр … Як зимно відразу стало … Але це можна виправити. Тому, що зараз ви сходіть на кухню, де чекає вас чашка з чаєм, а поруч красується тепла, як сонечко, баночка абрикосового варення. І так можна продовжувати до нескінченності. Кольори, це не тільки відображення зовнішнього світу або внутрішнього настрою. Вони несуть у собі величезну інформацію, завдяки якій можна вчасно виявити якісь проблеми і підкоригувати їх.

Візьміть у руки олівці. Якщо останній раз тримали їх ще за часів тугих кісок і ненависних домашніх завдань в школі – не біда. Раз вже прийшли на наш сайт, значить, дуже скоро вам знову доведеться освоювати техніку художнього розпису альбомів, зошитів, стін і стель … Втім, відмивання їх теж ляже на ваші плечі. Але це буде трохи пізніше. А поки спробуйте намалювати все, що душі завгодно. У моїй практиці після даних слів майбутні мами зазвичай приходять в деяке замішання. Намалювати «що завгодно» іноді виявляється куди складніше, ніж звести річний звіт, зробити план продажів на півмільйона або підготувати доповідь шефу на десять сторінок. Тому пропоную варіанти. Намалюйте місце, де вам дуже хочеться відпочити або улюблене місто, вулицю, парк, по якому вам подобається ходити. Або покажіть улюблену тварину. А, може, вам вдасться згадати свій останній сон? Сподіваюся тепер з вибором стало легше. Малюйте і не переживайте ні про що. Пам’ятайте, зараз головне не майстерність, а натхнення.

Ну, а коли намалювали, давайте розбиратися. Яких кольорів найбільше на вашій картині?

Червоний

Відтінок енергії, впевненості, та деякого занепокоєння. Майбутні мами, які віддають перевагу червоним кольорам, зазвичай люблять самі вирішувати свої проблеми і не дуже прислухаються до думки лікарів. Що не завжди позитивно позначається на перебігу вагітності.

Жовтий

Колір здоров’я. Його віддають перевагу люди, які, в даний момент, впевнені в собі, з хорошою фантазією і величезними мріями.

Блакитний

Знак змін. Якщо ви вибрали його – це здорово. Але не забувайте стежити за власним самопочуттям. Зневага до серйозних речей зараз може нашкодити.

Фіолетовий

Колір споглядань і роздумів про майбутнє. Можливо, ви відчуваєте себе не зовсім впевнено? У цьому випадку постарайтеся знайти близьку людину, яка здатна вислухати вас.

Зелений

Відтінок консерватизму. Якщо ви, в очікуванні малюка, вибрали цей колір, то, напевно, прямуєте всім рекомендаціям медиків. Це дуже добре. Турбота про себе і майбутнє малюка – це головне, про що повинна думати майбутня мама. Але іноді дозволяйте собі розслабитися. Вам обом піде це на користь.

Чорний

У деяких народів ця фарба вважається урочистою. Але не у нас. А оскільки ви, швидше за все, виросли в традиціях вітчизняної культури, то наявність великої кількості чорного кольору в картині символізує про серйозний стрес. Обов’язково поговоріть про свої переживання з близькими людьми. Не затягуйте вирішення проблем, які можуть відбитися на здоров’ї дитини.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...