Що має бути в автомобілі жінки

Що має бути в автомобілі жінки

Автомобіль жінки – велика загадка для сильної половини людства. Дуже часто дами возять у салоні автомобіля масу непотрібних речей, адже кожна з них коли-небудь може стати в нагоді. І це не “плюшкінізм», а типова запасливість. Але далеко не всі «важливі» дрібниці можуть стати в нагоді в дорозі.

Так що ж потрібно взяти з собою в автомобіль?

Важливо мати в машині вогнегасник, аптечку, запасне колесо, знак аварійної зупинки, трос для буксирування, домкрат, набір інструментів force ціни на все це можна переглянути на сайті force-tool.com.ua. До цього списку необхідних предметів варто додати вологі серветки і дезінфекційний гель для рук. Вологими серветками без особливих зусиль можна перевірити рівень масла, протерти пил, витерти руки після заправки на АЗС, багажник або капот. Крім того, ними можна протерти взуття або забруднене кермо.

Як часто ви їздите по магазинах? По дорозі додому з магазину заморожені продукти можуть відтанути, в салоні або багажнику утворюється калюжа. Щоб цього не було, можна придбати автохолодильник. Це дуже зручна річ, його можна брати з собою на природу, перевозити швидкопсувні продукти на дачу, до того ж можна постояти в пробці і не турбуватися, що тільки що куплена риба відтане і по салону авто пошириться «морський» аромат.

Ароматизатор в автомобілі – це чи найнеобхідніший предмет. Якщо ви користуєтеся парфумом, то обирайте ароматизатор із запахом з тієї ж групи, що і ваш аромат.

Якщо ви не розлучаєтеся з туфлями на каблуках, то вам просто необхідна запасна пара взуття на плоскій підошві. Навіть невеликий каблук може заважати під час руху автомобіля, при цьому і ноги будуть швидко втомлюватися. У теплу пору року стануть в нагоді сланці, а взимку теплі чоботи, кросівки або черевики.

Практично незамінна одноразова пелюшка. Хоча б раз на місяць вона може стати порятунком. Якщо ви збираєтеся в дорогу і знаєте, що скоро має початися менструальний цикл, покладіть в бардачок 1-2 пелюшки. Якщо потрапите в багатогодинну пробку, то вони можуть сильно вас виручити. Пелюшка стане в нагоді, якщо потрібно буде підвезти літню людину або дітей, так само вона знадобиться для перевезення тварини і на той випадок, якщо потрібно буде покласти в салон що-небудь мокре або не дуже чисте.

Гумові чоботи повинні лежати в багажнику кожного автомобіліста з початку весни до глибокої осені, коли сніг остаточно лягає на землю. Крім того можна покласти в багажник лопату з коротким держаком і каністру з бензином. Цей невеликий аварійний запас обов’язково стане в нагоді, якщо вам доведеться виїжджати за місто.

Обов’язково покладіть в бардачок зарядний пристрій для телефону, і закріпіть на панелі тримач. Можете покласти телефон в сумочку або кишеню, але якщо продзвенить дзвінок, вам доведеться припаркувати своє авто і постаратися його відшукати. Не зайвою буде і Bluetooth гарнітура.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...