• Без категорії

Що люблять чоловіки в сексі найбільше?

Що люблять чоловіки в сексі найбільше?Стати ідеальною коханкою може кожна жінка, якщо захоче цього. Щоб освоїти це мистецтво, не потрібні вроджені здібності, унікальні зовнішні дані і величезний досвід. Потрібна перш за все увага до партнера і самої себе.

  1. Уміння насолоджуватися процесом

Якщо вважати близькість тільки необхідністю, при будь-яких уміннях не опустиш враження незабутньої жінки. Заклопотаність технікою тільки заважає процесу, якщо партнер відчуває фальш і відсутність почуття. Замість того, щоб напружено думати про те, чи достатньо ефектно ти виглядаєш і розкуто тримаєшся, спробуй цілком віддаватися процесу, смакуючи кожен дотик. Тоді твоя пристрасть буде справжньою і непідробною – а це дуже збуджує.

  1. Експерименти

Згодом приїдається все, що завгодно, якщо «харчуватися однією і тією ж стравою». Найвитонченіші ласки і незвичайні пози можуть набриднути – найбільше хвилює новизна, невідомість. Партнерка, яка і сама готова запропонувати щось новеньке, і не поспішає відмахуватися від фантазій чоловіка – і готова принаймні обговорити і спробувати.

  1. Уміння захоплюватися

Ідеальна коханка, зрозуміло, ніколи не задасть безтактні запитання на кшталт: «А де твої кубики на животі?» – і ні в якому разі не порівнює свого чоловіка з іншими, які могли «швидше, вище, сильніше» або довше. Адже ти зараз з ним, а значить, саме він тебе привернув, чи не так? Не потрібно придумувати – просто не ігноруй те, що тобі дійсно подобається. Виражай йому своє щире схвалення – для чоловіка дуже важливо підтримувати самооцінку.

  1. Легкість і податливість

Якщо ти будеш відповідати на його ласки зі скорботно-урочистим виразом обличчя, це навряд чи додасть тобі привабливості. Слово «розважитися» недарма для чоловіка набагато сексуальніше, ніж «віддатися». Розслабся! Легкий, навіть легковажний настрій в ліжку зближує. А доречний жарт здатен прогнати незручність, розрядити атмосферу, налаштувати на загальну хвилю. Зрозуміло, це нічого спільного не має з іронією і сміхом над його недоліками!

  1. Без зайвих слів

Те, що ви спите під однією ковдрою, ще не означає, що ти відтепер і навіки володієш на нього ексклюзивними правами. Він сам їх із задоволенням тобі надасть, якщо ти не будеш вести себе як дуже нав’язлива власниця. Коли ви лежите поруч в обнімку після бурхливої ​​пристрасті – не вимагай від нього клятв у вічній вірності. Насолоджуйся красою моменту! І він це оцінить.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...