Що краще не робити напередодні весілля

Що краще не робити напередодні весілляВесілля – найважливіша подія в житті дівчини, тому не дивно, що в цей день вони хочуть виглядати на всі сто. Чим ближче заповітна дата, тим більше кардинальних змін в образ хочеться внести.

Але варто вчасно зупинитися. Давай разом розберемося, що ж краще не робити напередодні весілля.

Безсонна ніч

Якщо все ще залишилися невирішені підготовчі моменти, їх краще перекласти на плечі свідків або батьків. Якщо ж вся справа в нервах, які не дають заснути, то це питання вирішується чашкою трав’яного чаю або гарячої ванни. Здоровий сон дозволить уникнути темних кіл під очима і втомленого вигляду.

Алкоголь і кава

Крім зайвих калорій алкоголь несе в собі ще одну небезпеку – похмілля і набряки обличчя, а ось кава навпаки призводить до зневоднення і появи вже згаданих темних кіл під очима.

Коригування програми свята

Швидше за все вже абсолютно все готово: і ведучий, і банкет, і програма розваг. Внесення необдуманих коригувань може стати причиною виникнення ряду проблем, які зіпсують враження від свята.

Зміна форми брів

Кращий варіант – підготувати брови за три дні до весілля, щоб потім під час свята не красуватися з червоним чолом і запаленими «пеньками».

Хімічний пілінг обличчя

Звичайно, ця процедура корисна, але має не найприємніші наслідки у вигляді лущення і почервоніння шкіри. Тому її бажано проводити не менше ніж за два тижні до церемонії.

Нові продукти харчування

Порадувати себе кулінарними шедеврами можна і під час медового місяця, а перед весіллям краще вживати перевірені продукти, які не викликають алергію і проблеми зі шкірою.

Засмага

Якщо ви не хочете в найважливіший день бути незрозумілого кольору і страждати від кожного дотику, не засмагайте безпосередньо перед весіллям. Це стосується і автозасмаги, і солярію.

Стрижка та колір волосся

Із зачіскою наречена визначається, як правило, задовго до весілля, тому не варто експериментувати зі стрижкою і кольором волосся, так як жоден майстер-перукар не може гарантувати, що отримані зміни будуть вдалі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...